12 Січня 2006, 00:00 , Переглядів: 12692
Моя економіка: Підручник для учнів 8-10 кл. ЗНЗ з поглибленим вивченням економіки Моя економіка: Підручник для учнів 8-10 кл. ЗНЗ з поглибленим вивченням економіки

Л.М.Кириленко, Л.П.Крупська, І.М.Пархоменко, І.Є.Тимченко. Моя економіка: Підручник для учнів 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням економіки та для учнів 10-х класів загальноосвітніх і гуманітарних профілів. Видавництво "А.П.Н.", м.Київ, 2002

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. (Лист № 1/11-3410 від 02.08.2001р.)

Вперше в Україні видається підручник з економіки, розрахований на учнів базової школи. Він дає Їм змогу глибше усвідомити коло проблем, які за умов ринкової економіки постають перед кожною людиною. У підручнику в доступній формі розкрито основні економічні закони і механізм їх функціонування, висвітлено роль і місце людини у сучасній економіці. Для закріплення теоретичного матеріалу широко застосовано таблиці і графіки. Наприкінці кожної теми є тестові творчі практичні завдання, що допоможуть учням навчитися робити самостійний вибір, мотивувати його. А також прогнозувати наслідки прийнятого рішення.
Підручник має зацікавити усіх, хто починає вивчати економічну теорію і прагне знайти себе за умов нових економічних відносин, які формуються в нашій країні.

Шановні друзі!

В житті нам багато чому доводиться вчитися: вибирати продукти та готувати з них їжу, вирощувати овочі та фрукти і продавати їх на ринку, працювати і пропонувати результати своєї праці. З кожним роком потрібно дедалі більше знань про господарчу побудову світу та закони, що в ньому панують.

Під час туристичної подорожі треба вміти користуватися різними грішми: українськими, російськими, американськими, німецькими. У кризові періоди для економіки треба вміти аналізувати інформацію на ринку грошей і цінних паперів та приймати оптимальні рішення. Ринкова економіка, поширена у світі, вимагає від людей розуміння Ті основних законів. Цей посібник допоможе вам знайти відповіді на багато питань, що у вас виникають, і які ще поставить перед вами життя. Крім того, він розповість вам про правила, що допоможуть чітко і послідовно мислити, розумно діяти й обирати найвдаліший шлях розв'язання економічних проблем.
Вітаємо вас з початком подорожі у світ науки Економіки!