04 Лютого 2021, 15:43 , Переглядів: 1684
Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів "Школа - джерело талантів"

Шановні колеги! Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр «Мала академія наук України» оголошують про проведення та запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів "Школа - джерело талантів".

До участі у Конкурсі запрошуються педагогічні колективи шкіл, ліцеїв, гімназій, позашкільних та інших закладів освіти, в яких проводиться систематична робота з обдарованими дітьми та молоддю.

Головна мета конкурсу - створення розвиненої всеукраїнської мережі закладів освіти по роботі з обдарованими дітьми, підвищення ролі та статусу творчих педагогічних колективів та закладів в суспільстві.

Головні завдання конкурсу:

• виявлення закладів освіти в яких проводиться активна, систематична робота з обдарованими дітьми та молоддю;
  • аналіз стану роботи з обдарованими дітьми та молоддю в закладах освіти України;
  • створення відкритого інноваційного освітнього простору по роботі з обдарованими дітьми та молоддю;
  • підвищення престижу закладів освіти, мотивації до використання сучасних засобів та форм навчання в практиці при роботі з обдарованими дітьми та молоддю.

Умови участі у Всеукраїнському конкурсі-рейтингу «Школа – джерело талантів» визначено у Положенні про конкурс.

Інформація про конкурс висвітлюється на офіційному сайті Інституту обдарованої дитини НАПН України (http://www.iod.gov.ua) та на сторінці Facebook Інституту (https://www.facebook.com/iod.gov/).

Контактна інформація:
Веб-сторінка конкурсу: talant.iod.gov.ua
Моб.тел.: +38(067)444-39-52,
E-mail: konkursiod@gmail.com (Листи надсилати з поміткою "Школа")

РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ОН-ЛАЙН

Джерело: iod.gov.ua