"Фізика в русі (визначні технічні відкриття та винаходи XV-XXI століття як передумова STEM-освіти)". Програма курсу за вибором для учнів 8(9) класу
27 Серпня 2020, 21:00 , Переглядів: 2585

Розробка призера VIII Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень"

Н.А. Деркач "Фізика в русі (визначні технічні відкриття та винаходи XV-XXI століття як передумова STEM-освіти)"
Програма курсу за вибором
для учнів 8(9) класу

Чернівці, 2019 р.

Схвалено науково-методичною комісією з фізики та астрономії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (Лист №22.1/12-Г-1152 від 13.12.2019 р.)

Укладач: Деркач Н.А., вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії, вчитель фізики та інформатики Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30

Рецензенти:

Бесага Р.М., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи, заступник декана з навчально-методичної роботи ІТФ ЧНУ ім.Ю.Федьковича

Тумак А.Ф., вчитель – методист, методист міського методичного кабінету Управління освіти Чернівецької міської ради

Програма побудована на основі апробованої програми «Фізика в русі» (визначні технічні відкриття та винаходи ХV - ХХІ століття) для учнів 8(9) класу, видавництва ПВКФ «Технодрук», м.Чернівці, 2014 року (авт. Деркач Н.А.). Нова редакція пропонованої програми осучаснена, може розглядатися як суттєвий додаток до поглиблення і розширення вимог до базового рівня освіти з фізики для учнів 8-9 класів. Матеріал тем добирався так, щоб курс за вибором «Фізика в русі» (визначні технічні відкриття та винаходи XV-XXI століття як передумова STEM-освіти) не дублював програму з фізики основної школи, а доповнював та розширював можливості застосування фізичної науки на конкретних прикладах досягнень науки і техніки, освітніх інновацій, зокрема STEM-освіти.