27 Травня 2020, 14:45 , Переглядів: 1931
Матеріали науково-практичного онлайн-семінару «Професійне самовизначення обдарованої особистості: проблеми і перспективи» Матеріали науково-практичного онлайн-семінару «Професійне самовизначення обдарованої особистості: проблеми і перспективи»

Інститут обдарованої дитини НАПН України, на допомогу організації освітнього процесу у період карантину, пропонує матеріали науково-практичного онлайн-семінару.

26 травня 2020 року на платформі Zoom було проведено науково-практичний онлайн-семінар «Професійне самовизначення обдарованої особистості: проблеми і перспективи».

Науковий керівник заходу Мельник Марина Юріївна, завідувач відділу діагностики обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН України.

Тематика семінару:

• Актуальні проблеми профорієнтаційної роботи в школі
  • Віковий аспект професійного самовизначення обдарованих учнів
  • Тестові і нетестові методи профорієнтаційної діагностики
  • Підходи до організації профорієнтаційного обстеження: типологічна діагностика та діагностика індивідуальних особливостей
  • Психолого-педагогічний супровід вибору професії обдарованою особистістю.

У заході взяли участь наукові працівники Інституту обдарованої дитини НАПН України; представники наукових установ Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України; методисти обласних та районних управлінь освіти; керівники, заступники керівників, вчителі та практичні психологи закладів загальної середньої освіти; керівники, методисти та вихователі дошкільних навчальних закладів, представники позашкільних навчальних закладів як державної, так і недержавної форм власності; студенти та аспіранти закладів вищої освіти.

Джерело: http://iod.gov.ua
Автор: Інститут обдарованої дитини НАПН України