Матеріали online вебінару «Філософія для дітей: нові горизонти дослідження»
02 Травня 2020, 01:45 , Переглядів: 2114
Матеріали online вебінару «Філософія для дітей: нові горизонти дослідження» Матеріали online вебінару «Філософія для дітей: нові горизонти дослідження»

Інститут обдарованої дитини НАПН України, на допомогу організації освітнього процесу у період карантину, пропонує матеріали online вебінару.

30 квітня 2020 року на платформі Zoom було проведено вебінар  «Філософія для дітей: нові горизонти дослідження».

Кей спікер вебінару  – Погрібна Дар’я, кандидат філософських наук, молодший науковий співробітник відділу філософсько-методологічних проблем інноваційного розвитку людини Інституту обдарованої дитини НАПН України.

У заході взяли участь наукові працівники Інституту обдарованої дитини НАПН України; представники наукових установ Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України; методисти обласних та районних управлінь освіти; керівники, заступники керівників, вчителі та практичні психологи закладів загальної середньої освіти; керівники, методисти та вихователі дошкільних навчальних закладів, представники позашкільних навчальних закладів як державної, так і недержавної форм власності; студенти та аспіранти закладів вищої освіти.

Основні питання, які обговорювалися:
-  Чому дітей потрібно навчати філософствуванню?
-  Філософія як відповідь на запити дитини
-  Філософія для дітей: можливі засоби навчання
-  Якими компетенціями повинен володіти фахівець із філософії для дітей

Джерело: http://iod.gov.ua