24 Квітня 2020, 14:17 , Переглядів: 970
Українська мова 2 клас (Нова українська школа) збірник розробок уроків ІІ семестр Українська мова 2 клас (Нова українська школа) збірник розробок уроків ІІ семестр

Інститут обдарованої дитини НАПН України, на допомогу організації освітнього процесу у період карантину, пропонує методичні рекомендації укладені для проведення уроків з української мови у початковій школі закладів загальної середньої освіти при викладанні предмету «Українська мова» у 2 класі.

Українська мова 2 клас (Нова українська школа) збірник розробок уроків ІІ семестр : методичний посібник / Ю. В. Бондаренко

Матеріали, розміщені у навчально-методичному посібнику, укладені для проведення уроків з української мови у початковій школі закладів загальної середньої освіти при викладанні предмету «Українська мова» у 2 класі.

У науково-методичному посібнику представлені детальні конспекти занять, які містять завдання, спрямовані на розвиток комунікативних та творчих здібностей дітей. Розробки можуть стати у пригоді та рекомендовані вчителям початкових класів, а саме – педагогам, які працюють з другим класом.

Джерело: http://iod.gov.ua
Автор: Інститут обдарованої дитини НАПН України