Дистанційна підтримка дослідницької діяльності учнів
20 Квітня 2020, 22:33 , Переглядів: 1771
Дистанційна підтримка дослідницької діяльності учнів Дистанційна підтримка дослідницької діяльності учнів

Інституту обдарованої дитини НАПН України, на допомогу організації освітнього процесу у період карантину, пропонує методичні рекомендації для вчителів, педагогічних та наукових керівників дослідницьких робіт, методистів.

Поліхун Н. І. Дистанційна підтримка дослідницької діяльності учнів: методичні рекомендації

Методичні рекомендації для вчителів, педагогічних та наукових керівників дослідницьких робіт, методистів мають на меті допомогти в організації учнівських досліджень, ознайомити з сучасними технологічними тенденціями у використанні освітніх мережевих ресурсів для підтримки дослідницької діяльності учнів.

У рекомендаціях розкриваються деякі аспекти оволодіння основами наукових знань, надаються методики формування основних наукових понять, містяться розробки дидактичних матеріалів для здійснення самостійної підготовки учнів до проведення власних досліджень, які можна здійснювати і дистанційно за умови педагогічної підтримки. Представлені матеріали апробовані на мережевих ресурсах Інституту обдарованої дитини НАПН України та Національного центру «Мала академія наук України» під час роботи «Віртуальної школи юного дослідника».

Автор: Інститут обдарованої дитини НАПН України