Навчально-методичний посібник «Хімія. Хімічний експеримент»
01 Квітня 2020, 20:03 , Переглядів: 1137
Навчально-методичний посібник «Хімія. Хімічний експеримент» Навчально-методичний посібник «Хімія. Хімічний експеримент»

Хімія. Хімічний експеримент : навчально-методичний посібник
Л. М. Марусіна, Є. М. Мацюк

В науково-методичному посібнику викладено загальні методичні рекомендації щодо застосування хімічного демонстраційного експерименту та формування творчої особистості у процесі вивчення хімії. Матеріал представлено у різних формах: розповідь учителя, схеми, таблиці, діаграми, ігрові та творчі завдання, нестандартні уроки, позакласні заходи.

Матеріали рекомендовано для викладання курсу «Хімія» у закладах загальної середньої освіти, професійно-технічних (професійних) закладах, коледжах, ліцеях, технікумах та на І–ІІ курсах вищих закладів освіти І–ІІ рівня акредитації.

Зміст

Вступ

1. Хімія навколо нас

2. Роль хімічного демонстраційного експерименту та формування творчої особистості у процесі вивчення хімії