Наказ МОН України № 1078 від 04.10.2018
26 Жовтня 2018, 16:16 , Переглядів: 441
Наказ МОН України № 1078 від 04.10.2018 Наказ МОН України № 1078 від 04.10.2018

Про надання грифа "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" електронним засобам навчального призначення (електронним підручникам) для початкових класів Нової української школи

м. Київ

№ 1078 від 04.10.2018

Про надання грифа «Рекомендовано
Міністерством освіти і науки України»
електронним засобам навчального
призначення (електронним підручникам)
для початкових класів Нової української школи

Відповідно до пункту 1.8 Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 червня 2008 р. № 537, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 липня 2008 р. за № 628/15319 (зі змінами), та враховуючи рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 27 вересня 2018 року (протокол № 9/319) «Про схвалення переліку та надання грифа електронним засобам навчального призначення (електронним підручникам) для початкових класів Нової української школи»

НАКАЗУЮ:

1. Надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» електронним засобам навчального призначення (електронним підручникам) згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Хобзея П. К.

Міністр                                       Л. М. Гриневич

до наказу МОН України
від 04.10.18 № 1078

Перелік електронних засобів навчального призначення (електронних підручників)
для початкових класів Нової української школи

1. Електронний засіб навчального призначення (електронний підручник) з інтегрованого курсу «Я досліджую світ. Частина 1» для 1 класу закладів загальної середньої освіти (автори: Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О. Л., Гарбузюк І. В., Андрук Н. В., Василенко К. С.) ТОВ «Видавництво Розумники».

2. Електронний засіб навчального призначення (електронний підручник) з інтегрованого курсу «Мистецтво. Частина 1» для 1 класу закладів загальної середньої освіти (автори: Калініченко О. В., Аристова Л. С.) ТОВ «Видавництво «Розумники».

3. Електронний засіб навчального призначення (електронний підручник) «Математика» для 1 класу закладів загальної середньої освіти (автори: Бевз В. Г., Васильєва Д. М.) ТОВ «Видавництво «Розумники».

4. Електронний засіб навчального призначення (електронний підручник) «Українська мова. Буквар. Частини 1 та 2» для 1 класу закладів загальної середньої освіти (автори: Вашуленко М. С., Вашуленко О. В.) ТОВ «Видавництво «Розумники».

5. Електронний засіб навчального призначення (електронний підручник) «Мистецтво 1 клас» (автори: Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.) ПП «Брістар», ТОВ «Видавництво «Генеза».

6. Електронний засіб навчального призначення (електронний підручник) «Математика» для 1 класу закладів загальної середньої освіти (автори: Гісь О. М., Філяк І. В.) ТОВ «Видавництво «Ранок».

7. Електронний засіб навчального призначення (електронний підручник) з інтегрованого курсу «Мистецтво» для 1 класу закладів загальної середньої освіти (автори: Рубля Т. Є, Щеглова Т. Л., Мед І. Л.) ТОВ «Видавництво «Ранок».

8. Електронний засіб навчального призначення (електронний підручник) з інтегрованого курсу «Я досліджую світ. Частини 1 та 2» для 1 класу закладів загальної середньої освіти (автори: Бібік Н. М., Бондарчук Г. П.) ТОВ «Видавництво «Ранок».

9. Електронний засіб навчального призначення (електронний підручник) з інтегрованого курсу «Я досліджую світ. Частини 1 та 2» для 1 класу закладів загальної середньої освіти (автори: Большакова І. О., Пристінська М. С.) ТОВ «Видавництво «Ранок».

10. Електронний засіб навчального призначення (електронний підручник) з інтегрованого курсу «Я досліджую світ. Частини 1 та 2» для 1 класу закладів загальної середньої освіти (автори: Тагліна О. В., Іванова Г. Ж.) ТОВ «Видавництво «Ранок».

Директор департаменту загальної
                    середньої та дошкільної освіти                                     Ю. Г. Кононенко