Наказ МОН України № 1102 від 12.10.2018
26 Жовтня 2018, 15:49 , Переглядів: 647
Наказ МОН України № 1102 від 12.10.2018 Наказ МОН України № 1102 від 12.10.2018

Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних правознавців, біологів, економістів, математиків імені професора М. Й. Ядренка, хіміків, географів, інформатиків, винахідників і раціоналізаторів, фізиків у 2018/2019 навчальному році

м. Київ

№ 1102 від 12.10.2018

Про проведення фінальних
етапів Всеукраїнських учнівських
турнірів юних правознавців, біологів,
економістів, математиків імені професора
М. Й. Ядренка, хіміків, географів,
інформатиків, винахідників і
раціоналізаторів, фізиків
у 2018/2019 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 7 листопада 2011 року за № 1318/20056, наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

1. Провести фінальні етапи Всеукраїнських учнівських турнірів юних правознавців, біологів, економістів, математиків імені професора М. Й. Ядренка, хіміків, географів, інформатиків, винахідників і раціоналізаторів, фізиків у 2018/2019 навчальному році (далі - фінальні етапи Всеукраїнських турнірів) у жовтні-листопаді 2018 року.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) забезпечити контроль за проведенням фінальних етапів Всеукраїнських турнірів.

3. Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (Спірін О. М.) здійснити організаційне та науково-методичне забезпечення проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів.

4. Структурним підрозділам освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, інститутам післядипломної педагогічної освіти, закладам освіти, відповідальним за організацію та проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів у 2018/2019 навчальному році, забезпечити їх проведення згідно з додатком 1 у строки, визначені додатком 2.

5. Призначити:

1. координаторів фінальних етапів Всеукраїнських турнірів згідно з додатком 3;
  2. експертів-консультантів фінальних етапів Всеукраїнських турнірів згідно з додатком 4.

6. Утворити оргкомітети і журі фінальних етапів Всеукраїнських турнірів згідно з додатками 5-22.

7. Керівникам структурних підрозділів освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, ректорам (директорам) установ та закладів освіти відрядити учасників, керівників команд, експертів-консультантів, членів оргкомітетів та журі фінальних етапів Всеукраїнських турнірів до місць проведення згідно з додатками 5-22.

8. Фінансування проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів здійснити в межах асигнувань, передбачених місцевими бюджетами, та за рахунок коштів, не заборонених законодавством.

9. Оплату відряджень експертів-консультантів, членів оргкомітетів, журі та координаторів фінальних етапів Всеукраїнських турнірів здійснити за рахунок установ, у яких вони працюють чи навчаються.

10. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр                                                          Л. М. Гриневич