Англійські свята. Порядкові числівники
12 Жовтня 2018, 14:45 , Переглядів: 320
Англійські свята. Порядкові числівники Фото: br.fotolia Англійські свята. Порядкові числівники

Розробка учасника Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень"

Комбінований урок за темою «English Holidays. Англійські свята. Ordinal Numbers. Порядкові числівники.» є успішним як такий, що досяг поставленої мети. Задачі, які ставляться, гарантують розуміння їх учнями. Логіка побудованого уроку забезпечує поступальний розвиток складності завдань. Способи і методи подачі матеріалу забезпечують розширення виховного, освітнього та розвиваючого потенціалу предмету англійська мова і відповідають віковим особливостям учнів.

Доцільне використання сучасних прийомів наочності і ТЗН сприяють позитивній навчальній мотивації за рахунок залучення кожного до активної мовленнєвої та розумової діяльності, підтримці активності учнів. Арсенал використаних засобів дозволяє створювати навчальні ситуації та використовувати їх у аудіюванні, мовленні, читанні. Урок забезпечує автономію учня під час самостійної роботи та колективне навчання як найефективніший засіб результативної роботи, дотримання правил техніки безпеки.

Автор: Старкова Олена Віталіївна, Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів №56, м. Миколаїв, вул. Космонавтів