Лист ІМЗО № 22.1/10-2864 від 09.08.2018
09 Серпня 2018, 11:40 , Переглядів: 423
Лист ІМЗО № 22.1/10-2864 від 09.08.2018 Лист ІМЗО № 22.1/10-2864 від 09.08.2018

Про проведення Всеукраїнського вебінару "Інноваційні програми FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior у початковій школі"

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 22.1/10-2864 від 09.08.2018

Ректорам (директорам) обласних та Київського
міського інститутів післядипломної педагогічної освіти

Про проведення Всеукраїнського вебінару
«Інноваційні програми FIRST LEGO League
та FIRST LEGO League Junior у початковій школі»

Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України спільно з FIRST LEGO League в Україні проводять безкоштовний вебінар «Інноваційні програми FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior у початковій школі» з метою ознайомлення з новітніми технологіями та застосуванням їх в освітньому процесі.

Під час вебінару будуть обговорюватися питання використання конструктора LEGO як новітнього освітнього інструмента, застосування сучасних проектних технологій від LEGO в освітньому процесі та умови участі у Всеукраїнському фестивалі «FIRST LEGO League Jr.» для дітей віком від 6 до 10 років.

До участі у вебінарі запрошуються фахівці, які координують роботу з питань інноваційної діяльності та впровадження STEM-освіти, методисти та вчителі початкових класів.

Вебінар відбудеться 21 серпня 2018 року о 12:00. Для участі необхідно зареєструватися та заповнити заявку за посиланням: https://goo.gl/NxeFPY.

Напередодні вебінару на зареєстровану електронну адресу буде надіслано лист з посиланням, за яким можна буде перейти до участі у вебінарі.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: event.org.fll@gmail.com.

В.о. директора                                                   Ю. І. Завалевський