Лист Мінкультури України № 1070/27/25-18 від 10.07.2018
10 Липня 2018, 13:25 , Переглядів: 486
Лист Мінкультури України № 1070/27/25-18 від 10.07.2018 Лист Мінкультури України № 1070/27/25-18 від 10.07.2018

Матеріали пілотного проекту з упровадження освітніх програм в мистецьких школах

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

№ 1070/27/25-18 від 10.07.2018

Керівникам структурних підрозділів
у сфері культури обласних, Київської
міської, районних державних адміністрацій,
міських, селищних рад, головам об’єднаних
територіальних громад

Міністерство культури України повідомляє, що 1 вересня 2018 року розпочинається пілотний проект з упровадження в освітній процес мистецьких шкіл освітніх програм початкової мистецької освіти.

Пілотний проект відбуватиметься з метою надання методичної та організаційної допомоги мистецьким школам у реалізації норм частини сьомої Закону України «Про освіту» та статті 16 Закону України «Про позашкільну освіту», якими передбачено провадження освітнього процесу в закладах освіти за освітніми програмами.

У пілотному проекті беруть участь 29 мистецьких шкіл з Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Житомирської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Хмельницької областей та м. Києва, педагогічні ради яких прийняли рішення про таку участь. Керівники зазначених шкіл пройшли спеціальне навчання на тренінгу з розроблення освітніх програм, проведеного Міністерством 3-5 липня 2018 року в м. Києві.

Враховуючи викладене, просимо в межах компетенції надавати максимальне сприяння мистецьким школам та їх колективам у реалізації пілотного проекту та взяти до уваги, що кожна з шкіл зобов’язала себе проводити інформаційні заходи з поширення практики впровадження освітніх програм у мистецьких школах на місцевому та регіональному рівнях.

Перелік шкіл, які беруть участь у пілотному проекті, додається.

Перший заступник Міністра                                               С. В. Фоменко

Список учасників пілотного проекту Мінкультури
з упровадження освітніх програм у мистецьких школах

Дніпропетровська область