Уроки розвитку звязного мовлення в 2 класі
25 Червня 2018, 12:50 , Переглядів: 469
Уроки розвитку звязного мовлення в 2 класі Фото: sad9polotsk.schools.by Уроки розвитку звязного мовлення в 2 класі

Розробка учасника ІV Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Мовленнєвий розвиток молодших школярів завжди був і залишається пріоритетним напрямком роботи початкової школи. Підтвердження цієї думки знаходимо в чинних державних документах. Так, у навчальній програмі для середньої загальноосвітньої школи  зазначається: «Курс української мови – важлива складова загального змісту початкової освіти. Основна мета цього курсу полягає у формуванні ключової комунікативної компетентності молодшого школяра, яка виявляється у здатності успішно користуватися мовою (всіма видами мовленнєвої діяльності) у процесі спілкування, пізнання навколишнього світу, вирішення життєво важливих завдань».

В роботі подано розгорнуті конспекти уроків розвитку зв’язного мовлення, зміст яких відповідає новій навчальній програмі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Державному стандартові початкової загальної освіти. Наведено зразки бесід для розвитку мовлення школярів, опорні схеми, таблиці, а також різні види роботи над мовним матеріалом. Підібрано вправи та ігри для фронтальної та групової роботи. До кожного уроку подано мультимедійну презентацію.

Автор: Гаврилюк Тетяна Вікторівна, спеціаліст І категорії, Немирівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей" Немирівської районної ради Вінницької області