Ейдетика для розвитку та навчання дошкільників
04 Червня 2018, 15:22 , Переглядів: 866
Ейдетика для розвитку та навчання дошкільників Фото: teme.com.ua Ейдетика для розвитку та навчання дошкільників

Розробка учасника ІV Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Ейдетика – це не тільки розвиток уваги, уяви, пам’яті, різних видів мислення, а й спосіб подачі навчального матеріалу. Адже ейдетика розмовляє з дошкільниками їх мовою. Вона залучає всі аналізатори дитини, подає нове через добре знайомі дітям образи. Створює широкий ігровий майданчик, надаючи безмежних можливостей для розвитку дитячої уваги. Використання ейдетичних прийомів на заняттях різної спрямованості сприяє кращому і швидкому запам’ятовуванню дітьми матеріалу, їх різнобічному розвиткові.

Даний посібник містить практичний матеріал для роботи з дітьми старшого дошкільного віку. Пропоновані дидактичні ігри з елементами ейдетики сприяють кращому і швидкому запам’ятовуванню старшими дошкільниками матеріалу та їх різнобічному розвиткові.

Рекомендовано вихователям дошкільних навчальних закладів, батькам.

Автор: Андрієнко Інна Миколаївна, вихователь, Дошкільний навчальний заклад №12 "Золота рибка" м.Умань,Черкаської області