Лист МОН України № 1/9-213 від 10.04.2018
10 Квітня 2018, 16:50 , Переглядів: 366
Лист МОН України № 1/9-213 від 10.04.2018 Лист МОН України № 1/9-213 від 10.04.2018

Щодо відзначення Міжнародного дня сім'ї

№ 1/9-213 від 10.04.2018

Органам управління освітою обласних,
районних, міських (районних у містах)
державних адміністрацій, Інститутам
післядипломної педагогічної освіти,
навчальним закладам

Щодо відзначення
Міжнародного дня сім'ї

Шановні колеги!

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 р. і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.).

В українському суспільстві за довгі віки сформулювалась система родинних цінностей, серед яких: подружня вірність, піклування батьків про дітей, піклування дітей про батьків і старших у сім’ї, пошана до старших, взаємна любов і повага між батьками, злагода та довір’я між членами сім’ї, відповідальність кожного за інших членів сім’ї, здоровий спосіб життя, гостинність, добросусідство тощо.

З метою забезпечення належного відзначення Міжнародного дня сім'ї рекомендуємо провести в закладах освіти комплексні заходи (уроки, виховні години, фестивалі, конкурси тощо), спрямовані на формування сімейних цінностей; сприяти розвитку у закладах освіти сімейних клубів, центрів сімейної культури, батьківських академій з метою надання соціально-психологічної допомоги у виконанні батьківських обов’язків, підвищення ефективності батьківства; продовжити роботу з впровадження у закладах загальної середньої освіти навчальних програм, присвячених підготовці учнів старших класів до відповідального батьківства і материнства.

Для реалізації зазначеного рекомендуємо налагодити відповідну співпрацю з зацікавленою батьківською спільнотою та громадськістю.

Просимо заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, активно висвітлювати на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.

Звітування та зворотного інформування ця робота не потребує.

З повагою,
                          Заступник міністра                                                 Павло Хобзей