Наказ МОН України № 271 від 22.03.2018 - Острів знань

Наказ МОН України № 271 від 22.03.2018
03 Травня 2018, 12:25 , Переглядів: 292
Наказ МОН України № 271 від 22.03.2018 Наказ МОН України № 271 від 22.03.2018

Про затвердження Примірного переліку корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів освіти

м. Київ

№ 271 від 22.03.2018

Про затвердження Примірного переліку
корекційних засобів навчання та
реабілітаційного обладнання для
спеціальних закладів освіти

На виконання статті 37 Закону України «Про загальну середню освіту», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 630, та з метою реалізації забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому просторі

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Примірний перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів освіти, що додається.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю.Г.) забезпечити опублікування та розміщення цього наказу на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.

3. Наказ Міністерства освіти і науки України від 11 квітня 2006 року № 289 «Про затвердження Базового переліку корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних  загальноосвітніх навчальних закладів/класів для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку» вважати таким, що втратив чинність. Управлінню адміністративно-господарського та організаційного забезпечення (Єрко І. А.) зробити відповідну відмітку у справах архіву.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

Міністр                                               Л. М. Гриневич