Проект "Розвиток через дебатування"
27 Квітня 2018, 14:21 , Переглядів: 241
Проект Фото: debate.org.ua Проект "Розвиток через дебатування"

Розробка учасника ІV Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Дебати – відома у всьому світі гра, яка має на меті розвиток інтелектуального та творчого потенціалу людини. Як інтерактивна-освітня технологія дебати розвивають критичне мислення, розширюють світогляд, формують навички красномовства та вчать нестандартним творчим підходам до вирішення завдань.

Дебати навчають школярів висловлювати свою думку в сталому часі (чіткий регламент гри), грамотно доводити свою позицію, бути переконливими, підбирати влучні докази і  вміти задавати запитання опонентам.

Дебати під силу учням, які багато читають, небайдужі до демократичних засад суспільства, цікавляться правовим полем держави, уміють аналізувати та порівнювати теорію, яку вивчають в підручниках права та історії, та реалії сучасного життя. Завдяки дебатам  ми виховуємо покоління вдумливої молоді, політично активну молодь, патріотичне майбутнє нашої України.

Автор: Харитонова Світлана Миколаївна