Проект "Пам’ятки Черкас"
26 Лютого 2018, 11:06 , Переглядів: 640
Проект Фото: commons.wikimedia.org Проект "Пам’ятки Черкас"

Розробка учасника Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Структура проекту

Назва: Памятки Черкас

Виконавці: учні 10 – А класу Черкаської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 3 – Тропіна Діана, Вінник В’ячеслав

Термін виконання: до 10.04.2015

Територія розповсюдження: без обмежень.

Цільова аудиторія: без обмежень – усі ті, хто цікавиться історією і архітектурою.

Керівник проекту: учитель Черкаської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 3 Сотуленко Олександр Юрійович

Проблема: недостатня обізнаність жителів рідного міста з його історією

Актуальність: більша частина опитаних у школі учнів віком від 14 до 16 років не змогли дати відповідь на питання, що стосуються історичного минулого багатьох історичних будівель міста Черкаси.

Мета: пропагувати і розповсюджувати знання з історії рідного краю, рідного міста, що є невід’ємною частиною історії України.

Опис проекту: дослідження краєзнавчого матеріалу у бібліотеці, архіві, в інтернеті; вибір і редагування найважливішої (з точки зору авторів) інформації; зйомка відео; монтаж відео; ознайомлення учнівського та педагогічного колективу школи з результатами своєї роботи.

План дій

Заходи Термін Відповідальні
1 Дослідження краєзнавчого матеріалу у бібліотеці (краєзнавчий відділ Черкаської обласної наукової бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка) до16.03.15 Тропіна Діана, Вінник В’ячеслав
2 Дослідження краєзнавчого матеріалу в архіві (Державний архів Черкаської області) до23.03.15 Тропіна Діана, Вінник В’ячеслав
3 Дослідження краєзнавчого матеріалу в інтернеті до 24.03.15 Тропіна Діана, Вінник В’ячеслав
4 Вибір і редагування найважливішої (з точки зору авторів) інформації до 26.03.15 Сотуленко Олександр Юрійович
5 Зйомка відео до 29.03.15 Тропіна Діана, Вінник В’ячеслав

Автор: Сотуленко Олександр Юрійович, Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, Черкаська обл., м. Черкаси.