Наказ МОН України № 183 від 22.02.2018
23 Лютого 2018, 13:41 , Переглядів: 783
Наказ МОН України № 183 від 22.02.2018 Наказ МОН України № 183 від 22.02.2018

Про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2018 році

м. Київ

№ 183 від 22.02.2018

Про проведення Всеукраїнського конкурсу
рукописів навчальної літератури для
позашкільних навчальних закладів
системи освіти у 2018 році

Відповідно до пункту 1 розділу ІІ Положення про Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2014 р. № 1008, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 вересня 2014 р. за № 1166/25943, з метою підвищення якості та удосконалення змісту позашкільної освіти, забезпечення гуртків, груп, секцій, студій та інших творчих об'єднань закладів позашкільної освіти якісною навчальною літературою за напрямами позашкільної освіти

НАКАЗУЮ:

1. Провести у 2018 році Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів (далі – Всеукраїнський конкурс) за військово-патріотичним, дослідницько-експериментальним, еколого-натуралістичним, науково-технічним, соціально-реабілітаційним, туристсько-краєзнавчим та художньо-естетичним напрямами позашкільної освіти у категоріях: «Навчальні програми за напрямами позашкільної освіти» та «Навчальна література з позашкільної освіти».

2. Провести Всеукраїнський конкурс у два етапи:

І етап - обласний, міський - у лютому-червні;
II етап - Всеукраїнський - у липні-грудні за участю переможців I етапу Конкурсу.
3. Затвердити організаційний комітет ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу згідно з додатком.

4. Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (Спірін О. М.), Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді (Вербицький В. В.), Національному центру «Мала академія наук України» (Лісовий О. В.), Українському державному центру позашкільної освіти (Шкура Г. А.), Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Неділько С. В.):

1) здійснити організаційно-методичне забезпечення Всеукраїнського конкурсу;

2) до 01 березня 2018 року сформувати та подати на затвердження до організаційного комітету II етапу Всеукраїнського конкурсу пропозиції щодо персонального складу експертних комісій за військово-патріотичним, дослідницько-експериментальним, еколого-натуралістичним, науково-технічним, соціально-реабілітаційним, туристсько-краєзнавчим та художньо-естетичним напрямами позашкільної освіти.

5. Організаційним комітетам І етапу Всеукраїнського конкурсу до 10 липня 2018 року подати до організаційного комітету ІІ етапу документи переможців на адресу: вул. Митрополита Василя Липківського, 36, м. Київ, 03035, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

6. Організаційному комітету ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу забезпечити підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу та забезпечити оприлюднення його результатів.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника міністра Хобзея П. К.

Міністр                                                               Л. М. Гриневич

Наказ МОН України
№ 183 від 22.02.2018

Персональний склад організаційного комітету II етапу