Проект "Чоловіча і жіноча гімназії В.Городецького"
26 Лютого 2018, 10:20 , Переглядів: 493
Проект Фото: www.mgpu.ru Проект "Чоловіча і жіноча гімназії В.Городецького"

Розробка учасника Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Структура проекту

Назва: Жіноча і чоловіча гімназії Владислава Городецького

Виконавці: учні 10 – А класу Черкаської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 3 – Чеберяк Анастасія, Підчасюк Ганна, Беляєв Микола, Вінник В’ячеслав

Термін виконання: до 10.04.2015

Територія розповсюдження: без обмежень.

Цільова аудиторія: без обмежень – усі ті, хто цікавиться історією і архітектурою.

Керівник проекту: учитель Черкаської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 3 Сотуленко Олександр Юрійович

Проблема: недостатня обізнаність жителів рідного міста з його історією

Актуальність: більша частина опитаних у школі учнів віком від 14 до 16 років не змогли дати відповідь на питання: «Хто такий Владислав Городецький?»; «Які історичні відомості ви можете навести про старовинні будівлі нашого міста – теперішні Палац дитячої та юнацької творчості, а також про стару будівлю Черкаського музичного училища?»

Мета: пропагувати і розповсюджувати знання з історії рідного краю, рідного міста, що є невід’ємною частиною історії України.

Опис проекту: дослідження краєзнавчого матеріалу у бібліотеці, архіві, в інтернеті; вибір і редагування найважливішої (з точки зору авторів) інформації; зйомка відео; монтаж відео; ознайомлення учнівського та педагогічного колективу школи з результатами своєї роботи.

Ризики: можливість несприятливих погодних умов під час відеозйомки.

Очікувані результати: поглиблення знань учнівської молоді з історії м. Черкаси.

Ресурси: наявність вільного часу (в окремі дні це може зайняти 3 – 4 години), комп’ютер інтернет, відеокамера, програмне забезпечення.

Автор: Сотуленко Олександр Юрійович, вчитель історії, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького.