Практичний посібник на допомогу зошиту з математики з друкованою основою - Острів знань

Практичний посібник на допомогу зошиту з математики з друкованою основою
12 Лютого 2018, 11:33 , Переглядів: 359
Практичний посібник на допомогу зошиту  з математики з друкованою основою Фото: thinglink.com Практичний посібник на допомогу зошиту з математики з друкованою основою

Розробка учасника Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Математика в початковій школі – це одна з найважливіших дисциплін. Вона розвиває спостережливість, образне й логічне мислення, яке є основою творчості, складовою частиною інтуїції, без  якої не обходиться жодне наукове відкриття. Саме на уроках математики формуються особисті якості дитини: зібраність, організованість, здатність швидко та якісно приймати рішення, доводити і відстоювати свою думку.

Автор: Довга Лілія Анатоліївна, вчитель початкових класів, Немирівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей», Вінницька область.