Лист МОН України № 1/9-659 від 15.12.2017
19 Грудня 2017, 09:30 , Переглядів: 370
Лист МОН України № 1/9-659 від 15.12.2017 Лист МОН України № 1/9-659 від 15.12.2017

Про підсумковий етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

№ 1/9-659 від 15.12.2017

Департаменти (управління) освіти
і науки обласних, Київської міської
державних адміністрацій
Заклади післядипломної
педагогічної освіти

Про підсумковий етап
XVIII Міжнародного конкурсу
з української мови
імені Петра Яцика

Шановні колеги!

Відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334, підсумковий етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі - Конкурс) для учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів вищої освіти відбудеться в усіх регіонах України 17 лютого 2018 року.

Нагадуємо, що пакети із завданнями для проведення підсумкового етапу відкриваються для ксерокопіювання за одну годину до початку Конкурсу у присутності членів оргкомітету, учителів, викладачів та учасників Конкурсу.

Виконання конкурсних робіт розпочинається о 10 годині. Учні 3-4 класів закладів загальної середньої освіти працюють над завданнями одну астрономічну годину, 5-8 класів - дві астрономічні години, учні 9-11 класів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої освіти - три астрономічні години.

Зошити з роботами учасників Конкурсу укладаються в конверти, що скріплюються печаткою закладу освіти, в якому проходить Конкурс. До робіт додаються списки учасників Конкурсу за підписом голови оргкомітету та представника Міністерства освіти і науки України або Міжнародного благодійного фонду «Ліга українських меценатів», а також довідки з місць навчання кожного конкурсанта.

Наголошуємо, що конверти з роботами надсилаються кур’єрською поштою в день проведення Конкурсу на адресу Міжнародного благодійного фонду «Ліга українських меценатів»: вул. Ярославів Вал, 21 Є, офіс 57, м. Київ, 01034.

З метою підготовки до проведення підсумкового етапу Конкурсу просимо на поштову адресу Інституту модернізації змісту освіти (вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 36, каб. 404, м. Київ, 03035) та на електронну адресу movakonkurs@ukr.net надіслати:

до 29 грудня 2017 року завдання 3-го етапу Конкурсу серед учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, 2-го етапу Конкурсу серед студентів закладів вищої освіти та заявку на участь у підсумковому етапі Конкурсу за формою згідно з додатком 1;
до 31 січня 2018 року пропозиції до складу журі підсумкового етапу Конкурсу з числа вчителів української мови закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, викладачів закладів вищої освіти за формою згідно з додатком 2 (кандидатами до складу журі не можуть бути представники закладів освіти, де навчаються учасники підсумкового етапу Конкурсу).

Додатки: на 9 арк.

З повагою, заступник міністра                                          Павло Хобзей