Наказ МОН України № 1494 від 15.11.2017
15 Листопада 2017, 16:25 , Переглядів: 680
Наказ МОН України № 1494 від 15.11.2017 Наказ МОН України № 1494 від 15.11.2017

Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році

м. Київ

№ 1494 від 15.11.2017

Про проведення Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких
робіт учнів-членів Малої академії наук
України у 2017/2018 навчальному році

Відповідно до пункту 5 розділу III та пункту 6 розділу VI наказу Міністерства освіти і науки України від 24 березня 2014 року № 259 «Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 квітня 2014 року за № 407/25184, та з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації

НАКАЗУЮ:

1. Провести Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2017/2018 навчальному році (далі - конкурс) відповідно до Правил проведення конкурсу в такі строки:

• до 07 лютого 2018 року - I етап конкурсу;
  • до 21 лютого 2018 року - ІІ етап конкурсу;
  • до 1 травня 2018 року - III етап конкурсу в м. Київ.

2. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій:

2.1. Організувати подання науково-дослідницьких робіт до оргкомітету ІІІ етапу конкурсу до 07 березня 2018 року.

2.2. Забезпечити участь команд від територіальних відділень Малої академії наук України у III етапі конкурсу.

3. Затвердити як такі, що додаються:
1) склад організаційного комітету ІІІ етапу конкурсу;
2) перелік наукових відділень i секцій, в яких проводиться III етап конкурсу, та базових дисциплін.

4. Призначити відповідальними за проведення ІІІ етапу конкурсу в наукових відділеннях:

• директора Національного центру «Мала академія наук України» Лісового О. B. - літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; філософії та суспільствознавства; наук про Землю; технічних наук; фізики і астрономії; математики; економіки; комп’ютерних наук.
  • директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Неділька С. B. - історії;
  • директора Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Вербицького B. B. - хімії та біології, екології та аграрних наук.

5. Національному центру «Мала академія наук України» (Лісовий О. В.):

5.1. Забезпечити належні умови для роботи журі, наукових відділень і секцій ІІІ етапу конкурсу.

5.2. Підбити підсумки ІІІ етапу конкурсу не пізніше ніж через 20 календарних днів після його закінчення.

6. Організаційним комітетам відповідних етапів конкурсу забезпечити розгляд спірних питань згідно з вимогами розділу ІХ Правил проведення конкурсу - в разі їх виникнення.

7. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. B.) забезпечити фінансування [ІІ етапу конкурсу в межах доведених лімітів бюджетних асигнувань.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр                                                                      Л. М. Гриневич