Закрити
Методична розробка "Дидактичні можливості соціальних сервісів Веб 2.0 на уроках історії"
21 Листопада 2017, 16:16 , Переглядів: 1772
FacebookTwitterLivejournal
Методична розробка Методична розробка "Дидактичні можливості соціальних сервісів Веб 2.0 на уроках історії"

Методична розробка учасника V Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Метою методичної розробки є огляд динаміки розвитку Веб 2.0 та аналіз  впливу  цих  соціальних  сервісів  на  формування  освітнього  простору в мережі Інтернет.

Розглянуті у розробці теми розкривають  теоретичні засади  сучасного  розвитку  Інтернет та Веб-технологій, зокрема, сутність та основні принципи  функціонування Веб 2.0, а  також  сприяють  практичному опануванню і знайомству з основними його сервісами  та можливостями їх використання на уроках історії.

Прикріплені файли
Джерело: Острів знань
Автор: Корзун Катерина Миколаївна, учитель історії вищої кваліфікаційної категорії. КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І–ІІІ ст.№23»

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна