Система занять з математики для підготовки до олімпіад
10 Листопада 2017, 23:43 , Переглядів: 795
Система занять з математики для підготовки до олімпіад Фото: http://lbartman.com Система занять з математики для підготовки до олімпіад

Авторська розробка учасника V Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Назва: Система занять з математики для підготовки до олімпіад.

Анотація: Основна мета даного матеріалу  надати допомогу учням, вчителям, студентам  в розширенні та поглибленні знань з математики, в розвитку вмінь і навичок розв’язання конкурсних та  олімпіадних задач.  Надані розробки можуть бути використані вчителями математики, керівниками гуртків, учнями середніх навчальних закладів та шкіл фізико-математичного профілю при підготовці до олімпіад та конкурсів, для роботи з обдарованими та здібними дітьми, для роботи в Літній школі.. Буде корисний всім, хто цікавиться математикою.

Опис: Система уроків. У роботі розміщені матеріали педагогічного досвіду роботи. Матеріал містить  розробки занять, теоретичні відомості, зразки розв’язання задач, приклади для самостійного розв’язування. Буде корисний всім, хто цікавиться математикою.

Висновки: створення сприятливих умов для розвитку обдарованих дітей у світі математики, залучення обдарованої учнівської молоді до пошукових, дослідницьких і експериментальних робіт, поглибленого вивчення математики  та задоволення потреб у професійному самовизначенні.

Автор: Ткаченко Олена Станіславівна, учитель математики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Покровської міської ради Донецької області