Закрити
Школа лідерів. Програма навчання лідерів учнівського самоврядування
27 Жовтня 2017, 23:19 , Переглядів: 2808
FacebookTwitterLivejournal
Школа лідерів. Програма навчання лідерів учнівського самоврядування Фото: http://www.ldssmile.com Школа лідерів. Програма навчання лідерів учнівського самоврядування

Авторська розробка учасника V Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

КОРОТКА АНОТАЦІЯ

Дані матеріали спрямовані на реалізацію педагогіки життєтворчості, яка є необхідною основою для формування культурної, гармонійної, відповідальної особистості, підготовленої до взаємодії в соціумі, наділеної комунікативними навичками, почуттям власної гідності.

Тут Ви знайдете рекомендації щодо організації роботи навчання дітей-лідерів, проведення зборів лідерів самоврядування дітей та учнівської молоді.

Рекомендовано координаторам органів самоврядування дітей та учнівської молоді, заступникам директорів навчальних закладів з виховної роботи, педагогам-організаторам, класним керівникам, керівникам гуртків позашкільних навчальних закладів, організаторам літнього відпочинку та оздоровлення дітей, лідерам органів учнівського самоврядування.

ЗМІСТ

ВСТУП. Школа лідерів. Програма навчання лідерів учнівського самоврядування дитячо-юнацької організації «ВІДРОДЖЕННЯ» Білоколодязького НВК Вовчанської районної ради Харківської області (З досвіду роботи)

Актуальність Школи лідерів

План навчання лідерів

Структурна схема «Система організації роботи учнівського самоврядування в Білоколодязькому НВК»

Структурна схема «Система організації роботи Школи лідерів у Білоколодязькому НВК»

ДОДАТКИ. Зразки тренінгів, анкет, тестів

Лідер нашого колективу

Результати діяльності Школи лідерів

ЛІТЕРАТУРА

Супроводжуючі матеріали:

  • Тест на виявлення лідерських здібностей
  • Анкета «Експрес-діагностика лідерських здібностей»
  • Планування роботи
  • Збори  самоврядування
  • Стінгазета самоврядування
  • Підготовка  до місячника самоврядування, затвердження плану учнівського проекту «Я і наш вільний час»
  • Тиждень «Ніжності» (розробка концепції, акцій, заходів)
  • Організація КТС в рамках Шкільного  проекту  «Я вибираю здоровий спосіб життя»
  • Презентація «ШКОЛА ЛІДЕРІВ.ПРОГРАМА НАВЧАННЯ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ (з досвіду роботи)»
Джерело: Острів знань
Автор: Ткаченко Світлана В'ячеславівна, директор, вчитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої кат.» та педагогічне звання «вчитель-методист». Білоколодязький НВК Вовчанської районної ради Харківської обл.

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна