Програма гуртка з вивчення англійської мови "Exam excellence"
28 Жовтня 2017, 01:17 , Переглядів: 843
Програма гуртка з вивчення англійської мови Програма гуртка з вивчення англійської мови "Exam excellence"

Розробка учасника V Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Анотація

Мовна освіта є важливим засобом формування свідомості особистості, її здатності бути соціально адаптованою, всебічно розвиненою. Саме вивчення іноземної мови сприяє веденню діалогу культур у світі, що глобалізується навколо розв’язання різноманітних проблем.

Сьогодення вимагає від випускників усвідомлення необхідності самоосвітньої діяльності та готовності  самостійно опановувати нові знання, у тому числі вивчати іноземні мови.

На жаль, через недостатність спілкування з носіями мови у реальному  мовному середовищі ускладнюється  забезпечення вільного володіння розмовною англійською  мовою як для учнів, так і для вчителів. Тому для поглибленого вивчення англійської мови в школі було розроблено програму гуртка “Exam excellence” для учнів 10-11 класів.

Дана програма створена на основі компонента державного стандарту загальної середньої освіти з іноземних мов, з урахуванням компетентісного підходу, міжпредметних зв’язків, вікових особливостей та професійної орієнтації  учнів.

Календарно-тематичне планування гуртка   “Exam excellence” розроблено на основі навчального посібника  Oxford Exam Excellence, Ela Rudniak, Huw Egginton, Dorota Holowiak, Sally Cooke, Julietr Evance. – Oxford University Press, 2006. Він представляє собою тренувальний курс для підготовки учнів до випускних екзаменів з англійської мови. Посібник містить в собі завдання різних рівнів, які спрямовані на розвиток та вдосконалення навичок читання, аудіювання, усного й писемного мовлення.

Програма передбачає 1 рік навчання (70 годин на рік, 2 години на тиждень).

Автор: Борцова Олена Юріївна, Білозерська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №14 Добропільської міської ради Донецької обл.