Дистанційний курс «Легка атлетика»
26 Жовтня 2017, 02:36 , Переглядів: 216
Дистанційний курс «Легка атлетика» Фото: http://www.fotosearch.com Дистанційний курс «Легка атлетика»

Розробка учасника V Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

Мета та завдання навчального курсу

Мета: залучити учнів до цінностей фізичної, духовної і моральної культури, збагачувати їх знаннями фактів з фізкультурного і спортивного минулого. Виховувати почуття патріотизму. Сприяти розвитку фізичних якостей.

Завдання висвітити у наукових позиціях історію легкої  атлетики, її складові, удосконалити правила техніки безпеки під час виконання легкоатлетичних вправ,сприяти формуванню в учнів  розширенню кругозору,залучати  до занять спортом через індивідуальні заняття фізичними вправами

Автор   Сподіна Вікторія Олександрівна

Учасники     учні 5 класів ЗНЗ

Словник    Т – теорія.   П.З- практичне завдання.

Методичні рекомендації до опанування курсу «Легка атлетика»

Методичні рекомендації до опанування теоретичного матеріалу: перше правило учня: необхідно бути максимально уважним читаючи теоретичний матеріал. Ознайомся з основними питаннями які я висвітлила. Під час опрацювання теоретичних лекцій, конспектуй прочитане, тим самим розвивай  образне мислення, уяву.  Записуй свої думки, роби коротку анотацію прочитаному. Користуйся додатковими джерелами інформації.

Методичні рекомендації практичної підготовки :

Пам’ятай!  Індивідуальні заняття  фізичними вправами  на дистанційному курсі  – це форма організації навчального процесу, яка передбачає виконання тренувальних( практичних) вправ учнем під методичним керівництвом вчителя, але без його безпосередньої участі. Тому: налаштуйся на робочий лад, зроби якісно розминку, дотримуйся правил техніки безпеки, на початку та вкінці  кожного практичного завдання виміряй ЧСС, контролюй самопочуття .

Автор: Сподіна Вікторія Олександрівна, Вчитель першої категорії, Опорний заклад Васильківський НВК № 1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровська обл.