Закрити
Формування математичної компетентності в учнів початкових класів засобами діяльнісного підходу
06 Листопада 2017, 11:00 , Переглядів: 1898
FacebookTwitterLivejournal
Формування математичної компетентності в учнів початкових класів засобами діяльнісного підходу Фото: https://www.dreamstime.com Формування математичної компетентності в учнів початкових класів засобами діяльнісного підходу

Матеріали учасника Всеукраїнського конкурсу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів" (2015-2016 навчального року)

Зміст:

  1. Вступ
  2. Теоретична база

2.1. Теоретичні засади компетентнісного підходу в навчанні
2.2. Формування математичної компетентності - одне з актуальних завдань сучасної школи.
2.3. Складові математичної компетентності.
2.4. Як навчати, щоб формувати компетентність учнів?
2.5. Діяльнісний підхід в організації навчання.
2.6. Дидактичні принципи діяльнісного  підходу.
2.7. Застосування технології діяльнісного методу.
2.8. Структура уроку «відкриття» нових знань.
2.9. Порівняльна характеристика пояснювально - ілюстративного і діяльнісного методу навчання в організації навчального процесу.

  1. З досвіду роботи.

3.1. «Відкриваємо» нові знання вмотивовано.
3.2. Фрагменти уроків математики з використанням мотиваційних прийомів, прийомів створення проблемних ситуацій на уроках математики під час «відкриття» нових знань.

  1. Аналіз результатів дослідження.
  2. Висновки.
  3. Список літератури.
  4. Додатки  № 1-9.
Прикріплені файли
Джерело: Острів знань
Автор: Куцова Людмила Адамівна, вчитель початкових класів, Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради Запорізької області.

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна