Змістовний модуль з теми «Вектори на площині»
09 Жовтня 2017, 18:36 , Переглядів: 94
Змістовний модуль з теми «Вектори на площині» Фото: http://math.pppst.com Змістовний модуль з теми «Вектори на площині»

Розробка уроку учасника V Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень".

АНОТАЦІЯ

Метою дистанційного модуля є самостійне опрацювання навчального матеріалу з геометрії   в обсязі, визначеному  Державним стандартом базової загальної середньої освіти.

Модуль створений згідно з вимогами програмного матеріалу  за  9клас , містить три теми і направлений на ефективне формування системи знань, умінь та навичок з даної теми, розроблений як цілісна система управління навчальним процесом  особистості і  звернена на користувача, реалізацію його можливостей.

Модуль  має логічну побудову дій щодо формування стійких знань, а саме:

• отримання інформації;
  • опрацювання теорії за поданим текстом;
  • закріплення за  опорними схемами;
  • опрацювання додаткових джерел за гіперпосиланнями;
  • візуальне усвідомлення матеріалу через призму електронних презентацій;
  • усвідомлення навчальних тем через перевірочні питання;
  • контрольно - оцінювальний етап:  самостійні роботи  та тематична контрольна роботи.

Для кращого вивчення всього змісту навчального матеріалу виділені ключові питання, неодноразове повернення навчального матеріалу: від простого до складного, від репродуктивних завдань до завдань різного рівня складності, до елементів, що розвивають в учнів здібності, пам’ять, мислення, увагу.

Поданий матеріал знайде свого читача серед учнів, які не мають можливостей відвідувати  очні заняття: дітей з особливими потребами, переселенців, осіб, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, тощо.

Учень сам буде оперувати навчальним змістом, що безумовно приведе до усвідомленого засвоєння матеріалу.

ОЧІКУВАННІ РЕЗУЛЬТАТИ

1. Підвищення самоосвітньої компетентності учнів.
  2. Підвищення ІКТ компетентності учнів
  3. Підвищення мотивації до навчання