Збірник сценаріїв "Свято в школі"
07 Вересня 2017, 17:15 , Переглядів: 1212
Збірник сценаріїв Фото: themes.pppst.com Збірник сценаріїв "Свято в школі"

Сценарії до виховних і розважальних заходів у старшій школі. Робота учасника V Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень"

Робота класного керівника – це робота з класним колективом та батьками учнів. Уміння виховувати – це   мистецтво. Метою виховання є формування морально-духовної життєво компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал. Виховна мета є спільною для всіх ланок системи виховання та є критерієм ефективності виховного процесу.
У цьому збірнику представлені кращі сценарії основних шкільних заходів, починаючи зі свята «Першого дзвоника» і закінчуючи «Випускним балом» .

В збірнику представлені настіпні сценарії:

1. Свято 1 вересня
  2. День вчителя «Серце вчителя - чарівний світ бажань і неповторних мелодій». Святкова лінійка
  3. День вчителя. Сценарій свята
  4. Новорічне свято «Україна має талант»
  5. Сценарій свята весни. 8 березня
  6. Сценарій свята Останнього Дзвоника
  7. Випускний бал
Автор: Розенквіт Ірина Аркадіївна, Лужанський ЗНЗ І - ІІІ ст. ім. В.Орелецького, смт.Лужани, Чернівецька обл.