06 Вересня 2017, 15:58 , Переглядів: 573
Розвиток самостійності учнів у навчально-пізнавальній діяльності в умовах навчання у вечірній школі (на прикладі уроків зарубіжної літератури та англійської мови) Фото: dreamstime.com Розвиток самостійності учнів у навчально-пізнавальній діяльності в умовах навчання у вечірній школі (на прикладі уроків зарубіжної літератури та англійської мови)

Дана розробка містить теоретичний матеріал та практичні рекомендації для організації навчально-виховного процесу з вихованцями вечірньої школи, розвитку пізнавальної активності та самостійності учнів. Робота переможця V Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель - обдарований учень" в номінації "Організація навчально-виховного процесу".

Одним з найважливіших напрямків в роботі педколективу вечірньої школи є підвищення виховної і освітньої мети уроку, досягнення органічної єдності навчання і виховання, мотивації учнів до самостійної пізнавальної діяльності.

Матеріали роботи можуть бути корисним для вчителів зарубіжної літератури, іноземної мови, класних керівників та практичних психологів та можуть стати в нагоді в процесі підготовки до уроків, виховних заходів, семінарів та бесід.

Автор: Зимовська Катерина Анатоліївна, Ірпінська вечірня ЗОШ ІІ–ІІІ ст., м.Ірпінь, Київська обл.