Наказ МОН України № 784 від 01.06.2017
01 Червня 2017, 15:05 , Переглядів: 894
Наказ МОН України № 784 від 01.06.2017 Наказ МОН України № 784 від 01.06.2017

Про затвердження Додаткових заходів щодо формування мовних компетентностей учнів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин на 2017-2021 роки

м. Київ

№ 784 від 01.06.2017

Про затвердження Додаткових заходів щодо
формування мовних компетентностей учнів
загальноосвітніх навчальних закладів з
навчанням мовами національних меншин
на 2017-2021 роки

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Додаткові заходи щодо формування мовних компетентностей учнів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин на 2017-2021 роки (далі - Додаткові заходи), що додаються.

2. Органам управління освітою обласних, Київської міської державних адміністрацій, департаменту вищої освіти (Шаров О. І.), департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.), державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (Ткаченко В. В.) подавати щороку до 1 лютого департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) інформацію про стан виконання Додаткових заходів для її узагальнення (в друкованому та електронному вигляді).

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

Міністр                                                                               Л.М.Гриневич