Закрити
"...Дивовижна живучість шкільних лінійок"
26 Травня 2017, 10:37 , Переглядів: 1117
FacebookTwitterLivejournal
Фото: lirunar.moy.su "...Дивовижна живучість шкільних лінійок"

В суспільстві розгортається жвава дискусія щодо доцільності проведення шкільних урочистостей.

Освітній експерт і заслужений вчитель України Віктор Громовий опублікував на своїй сторінці у Facebook пост, що викликав багато суперечливих думок.

Віктор Громовий написав: "На жаль, дивовижна живучість шкільних лінійок пов'язана не лише з інерцією совка, на заваді відмові від них стоять ще і серйозні психологічні проблеми, які є у значної частини моїх колег, директорів шкіл.

Адже для багатьох з них такі лінійки - це не просто традиційне ритуальне дійство, це ще й мить особистого тріумфу, спосіб отримати "моральний оргазм".

Ось що пишуть батьки в коментарях до посту моєї землячки Ирина Лунёва в групі "БАТЬКИ SOS":
"Це не відлуння совка! Це Ваша директриса хвора на голову. Є такий вид божевілля(різновид неврозів нав'язливих станів) змушувати всіх на себе дивитися! Їй просто подобається в такий спосіб знущатися над «підлеглими», відчувати владу над ними: усі вишикувались по струнці, дивляться на неї як на «пуп землі», несуть оберемки квітів... Лєпота! Зоряна мить! Можливість двічі на рік відчути себе Цезарем чи хоча б маленьким Наполеоном. Ну як від цього відмовитись?!

Не йдіть на ту лінійку. Навіщо Вам дивитися на божевільну?".

І цe хвороба нe лише цього дирeктора…

P.S. Відповідаю на закид колеги, директора школи щодо того, що "напередодні лінійок не потрібно підбурювати батьків , вчителів, треба про це говорити після нового року,щоб можна підготувати щось цікаве...". Так самі ж батьки волають про те, що в школах нічого не змінюється і бідкаються як знову пережити екзекуцію на лінійці без "обмороків і сімейних скандалів".

Ще не пізно відмовитись від явної дурні.

Самій(ому) собі сказати: цього року я не буду як директор виголошувати ніяких промов.

Сказати батькам: будь ласка, не витрачайте гроші на оберемок квітів для мене коханої(ну максимум один букетик вручіть від батьківського комітету).

Сказати дітям і колегам: наше фінальне шоу на святі Останнього дзвоника буде не на плацу, а, наприклад, у сусідньому парку, тож замість квітів, візьміть килимки на яких сидітимете, водичку і смаколики...

Сказати начальникам: не присилайте нам ніяких "представників" і депутатів, це наше сімейне свято, слово для самопіару ми їм не дамо і "торбу" представникові не всунемо..."

Портал Osvita.ua з цього приводу започаткував опитування "Чи потрібно відмовитись від шкільних лінійок?" і пропонує долучитися до нього всіх небайдужих.

Видалити Відміна
Забанити Відміна