Барви бісеру. Учнівський проект
23 Травня 2017, 13:17 , Переглядів: 689
Барви бісеру. Учнівський проект Робота Коваленко Олександри "Моя фантазія"

Формування гармонійно розвиненої особистості засобами дизайну на уроках образотворчого мистецтва та заняттях гуртка. Робота учасників IV Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень"

Моя історія заняття бісером

Навчаючись у середній школі , вивчаючи курс з образотворчого мистецтва, який викладала дуже гарний спеціаліст, майстер своєї справи вчитель образотворчого мистецтва, керівник гуртка декоративно – ужиткового мистецтва «Перлини мистецтва» : Шаповалова Алла Миколаївна. Завдяки її змістовно проведеним уроком виник інтерес до образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Улюбленим видом образотворчого мистецтва Шаповалової Алли Миколаївни є Дизайн, про який вона багато розповідала, та завжди говорила так: « Дизайн наповнений усіма видами образотворчого мистецтва, в ньому є абсолютно все, навіть більше можливостей для творчості, ніж в інших видах образотворчого мистецтва. » І в цьому я цілком згодна з Аллою Миколаївною.

Алла Миколаївна проводила безліч майстер-класів для учнів та вчителів, зокрема майстер-клас по темі «Дизайн» який розміщений на її власному блозі art-school28.blogspot.com

Серед усього розмаїття образотворчого мистецтва я Коваленко Олександра обрала для себе найкропітливіший вид ДПМ- бісероплетіння. А сталося це так:

«Колись я йшла до магазину рукоділля,так як я робила квіточки з гофрованого паперу. Ця справа мені дуже подобалась! Потім я побачила маленьку трояндочку зроблену з бісеру. Вона мені дуже сподобалась. Я запитала у продавця: «Це зроблено руками людини ?» Я почула у відповідь: «Так,це зроблено руками людини! І це зовсім не складно». Мені захотілося теж спробувати зробити….

Я пішла в ближній магазин книг і купила книгу яка називається «Квіти і дерева з бісеру». І зробила квіточку. Далі я почала цікавитись різними майстер-класами, читати літературу з бісероплетіння з покроковою інструкцією.

Були складні моменти, які потребували наочного показу, які складно було опанувати самотужки, тому зверталась за допомогою вдома до бабусі, а в школі до Алли Миколаївни, яка завжди допомагала влучними порадами, вирішення композиції, кольорова гама, технологія плетіння влучні та гармонійні назви робіт. Алла Миколаївна завжди залучає мене до участі у різноманітних конкурсах. У міському конкурсі «Новорічні та різдвяні фантазії» 2015 посіла почесне ІІ місце з роботою «Льодяна троянда». Також мені подобається працювати за методикою Світлани Сапегиной. По її майстер-класам зробила композицію «Роза любов» (Фото 1)