Закрити
Барви бісеру. Учнівський проект
23 Травня 2017, 13:17 , Переглядів: 2424
FacebookTwitterLivejournal
Барви бісеру. Учнівський проект Робота Коваленко Олександри "Моя фантазія"

Формування гармонійно розвиненої особистості засобами дизайну на уроках образотворчого мистецтва та заняттях гуртка. Робота учасників IV Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень"

Моя історія заняття бісером

Навчаючись у середній школі , вивчаючи курс з образотворчого мистецтва, який викладала дуже гарний спеціаліст, майстер своєї справи вчитель образотворчого мистецтва, керівник гуртка декоративно – ужиткового мистецтва «Перлини мистецтва» : Шаповалова Алла Миколаївна. Завдяки її змістовно проведеним уроком виник інтерес до образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Улюбленим видом образотворчого мистецтва Шаповалової Алли Миколаївни є Дизайн, про який вона багато розповідала, та завжди говорила так: « Дизайн наповнений усіма видами образотворчого мистецтва, в ньому є абсолютно все, навіть більше можливостей для творчості, ніж в інших видах образотворчого мистецтва. » І в цьому я цілком згодна з Аллою Миколаївною.

Алла Миколаївна проводила безліч майстер-класів для учнів та вчителів, зокрема майстер-клас по темі «Дизайн» який розміщений на її власному блозі art-school28.blogspot.com

Серед усього розмаїття образотворчого мистецтва я Коваленко Олександра обрала для себе найкропітливіший вид ДПМ- бісероплетіння. А сталося це так:

«Колись я йшла до магазину рукоділля,так як я робила квіточки з гофрованого паперу. Ця справа мені дуже подобалась! Потім я побачила маленьку трояндочку зроблену з бісеру. Вона мені дуже сподобалась. Я запитала у продавця: «Це зроблено руками людини ?» Я почула у відповідь: «Так,це зроблено руками людини! І це зовсім не складно». Мені захотілося теж спробувати зробити….

Я пішла в ближній магазин книг і купила книгу яка називається «Квіти і дерева з бісеру». І зробила квіточку. Далі я почала цікавитись різними майстер-класами, читати літературу з бісероплетіння з покроковою інструкцією.

Були складні моменти, які потребували наочного показу, які складно було опанувати самотужки, тому зверталась за допомогою вдома до бабусі, а в школі до Алли Миколаївни, яка завжди допомагала влучними порадами, вирішення композиції, кольорова гама, технологія плетіння влучні та гармонійні назви робіт. Алла Миколаївна завжди залучає мене до участі у різноманітних конкурсах. У міському конкурсі «Новорічні та різдвяні фантазії» 2015 посіла почесне ІІ місце з роботою «Льодяна троянда». Також мені подобається працювати за методикою Світлани Сапегиной. По її майстер-класам зробила композицію «Роза любов» (Фото 1)