Програма підготовки обдарованих учнів до участі у міжнародних конкурсах науково-дослідного спрямування (International Conference of Young Scientists)
15 Травня 2017, 14:19 , Переглядів: 771

Міжнародне журі високо оцінило проекти наших школярів в галузі фізики, математики, інформатики та інженерії.

Десять обдарованих школярів із п‘яти регіонів України – Андрій Шкредко, Сергій Воронов, Олексій Олексишин, Микола Музиченко, Александр Похиленко, Максим Григорчук, Микола Веремчук, Тарас Кузик, Олексій Шатохін та Артур Качур стали переможцями всеукраїнського конкурсного відбору та увійшли в склад команди України, яка з 16 по 22 квітня цього року, у німецькому місті Штутгарт, захищала честь держави у престижній ХХІV Міжнародній конференції молодих учених «ICYS-2017». Результатом плідної роботи юнаків, їх керівників та науковців слали дев‘ять високих нагород різного ґатунку та позитивні враження.

Міжнародне журі оцінило проекти наших школярів в галузі фізики, математики, інформатики та інженерії. За постерний захист українці отримали золоту та срібну медалі (Артур Качур, Микола Веремчук, фізика); за презентацію дослідницьких робіт нагороджені трьома срібними (Сергій Воронов, Микола Музиченко, інженерія; Олексій Олексишин, математика); та чотирма бронзовими медалями (Микола Веремчук, Артур Качур, фізика; Максим Григорчук, Олексій Шатохін, інженерія).

У рамках конференції учасники команди долучилися до різноманітних наукових та культурних заходів таких як, фахові лекції «Лідер майбутніх інновацій» та «Майбутнє автомобілебудування», наукові програми в Технічному Університеті Штутгарту, центрі «Кеплер-семінар», Інституті Фрауенгофера, Інституті Макса Планка, екскурсії до музеїв «Мерседес», «Порше», «Експериментаріум», планетарію, участь у програмі «Весняний фестиваль в Штутгарті», які залишили по собі чудові спогади.

Організаторами поїздки українських школярів стали Міністерство освіти і науки України, Національний центр «Мала академія наук України», Інститут обдарованої дитини Національної Академії педагогічних наук України, за підтримки Інститут модернізації змісту освіти.

В наступному році ювілейна ХХV конференція «ICYS-2018», відбудеться у квітні в Белграді (Сербія).

Підготовка команди до участі у змаганнях

Дистанційна підготовка членів команди

Захист робіт

Нагородження переможців

Острів знань щиро вітає наших учасників і переможців конкурсу «ICYS-2017», пишається ними і бажає подальших успіхів в навчанні!