Закрити
Комплекс відео уроків з фізики
21 Квітня 2017, 12:52 , Переглядів: 1480
FacebookTwitterLivejournal
Комплекс відео уроків з фізики Фото: techzone360.com Комплекс відео уроків з фізики

Відеофільми "Електричний струм у металах" та "Електричне поле" призначені для використання у якості додаткової наочності на уроках фізики 9-11 класах. Робота учасника IV Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень".

Також їх можна використовувати для швидкого повторення навчального матеріалу, та самоосвіти. Фільми можуть бути використаний вчителями, що займаються з дітьми, які не можуть повноцінно відвідувати школу.

В фільмах у чіткій стислій та доступній формі подається навчальний матеріал.

Основні цілі які ставились при створенні фільмів:

  • формування та розвиток у школярів наукових знань і вмінь, необхідних і достатніх для розуміння явищ і процесів, які відбуваються у природі, техніці, побуті, та для продовження освіти; знання основ фізичних теорій, що складають ядро фізичної освіти, та вміння застосовувати ці знання до розв'язування завдань у стандартних та нестандартних ситуаціях;
  • оволодіння мовою фізики та вміння користуватись нею для аналізу інформації;
  • формування у учнів уміння систематизувати результати спостережень явищ природи і техніки, робити узагальнення й оцінювати їхню вірогідність, планувати й проводити експерименти;
  • формування у свідомості школярів природничо-наукової картини світу;
  • розвиток логічного мислення, уміння користуватися методами індукції й дедукції, аналізу й синтезу, робити висновки та узагальнення.

Навчальна користь: більш міцне та глибоке засвоєння навчального матеріалу

Робота була апробована на шкільному рівні, для навчання дітей які не можуть ходити до школи, а також у якості додаткової наочності на уроках у 9 та 11 класі.

Новизна і творчість полягає у тому що дана робота з легкістю може використовуватись (і використовувалась) для дистанційного навчання.

Результати роботи:

3 учні 9 класу що навчалися вдома покращили свою успішність на70%;

111 учнів 9 класу для яких цей матеріал був як додатковий на уроці покращили свою успішність на 31%

85 учнів 11 класу для яких цей матеріал був як додатковий на уроці покращили свою успішність на 43%

Переглянувши дані роботи учні самі зацікавилися створенням навчального відео, яке не можливо створити без міцних знань того про що йдеться в фільмі. Коли створюється такий фільм то відбувається багаторазове пропускання через себе навчального матеріалу і це дуже добре і надовго відкладається у пам’яті.

Вчителі інших предметів також дуже зацікавилися створенням подібних фільмів і залученням до цього процесу дітей.

ВІДЕО "ЕЛЕКТРИЧНИЙ СТРУМ У МЕТАЛАХ"

Джерело: Острів знань
Автор: Луцик Геннадій Анатолійович, учитель фізики ЗНЗ І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 м.Чернігова

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна