Методична робота школи
31 Травня 2005, 00:00 , Переглядів: 12777
FacebookTwitterВКонтактеLivejournal
Методична робота школи Фото: http://www.goodfon.ru Методична робота школи

Важливою ланкою в системі підвищення кваліфікації педагогічних кадрів є внутрішньо шкільна методична робота. Основним напрямом методичної роботи є шкільні методоб'єднання (м.о.).

В школі діють:

1. Методоб'єднання вчителів початкових класів;
  2. Метедоб'єднання вчителів-філологів;
  3. Методоб'єднання вчителів математики, фізики, інформатики;
  4. Методоб'єднання класних керівників.

Всі вчителі школи беруть участь у роботі районних методоб'єднань. Протягом навчального року вчителями школи даються відкриті уроки. На базі школи був проведений районний семінар вчителів початкових класів.

Традиційним стало проведення методичних тижнів, які проводять вчитель-методист, старші вчителі. Сплановано проходять курсову перепідготовку всі вчителі школи. Вчителі, які атестуються, виступають перед колегами з творчими звітами, оформляють педагогічні виставки.

Регулярно проводяться методичні оперативки, на яких вчителі знайомляться з новинами педагогічної преси, випускаються методичні бюлетені. Діє школа молодого вчителя.

Були проведені педагогічні читання "Національна доктрина розвитку освіти", "Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського", а також практичний семінар "Використання новітніх технологій у практиці роботи вчителя".

З метою оцінки колективної діяльності адміністрації і ролі колективної думки в прийнятті управлінських рішень було проведено мікродослідження.

В травні місяці проводився аукціон педагогічних ідей, результати якого використовуються при плануванні роботи на наступний рік.

Всю методичну роботу координує методична рада, яка регулярно проводить свої засідання.
Методичну роботу школи можна представити у таблиці

МЕТОДИЧНА РОБОТА ШКОЛИ

МЕТОДИЧНА РАДА
ШКІЛЬНЕ МЕТОДОБ'ЄДНАННЯ м.о. вчителів початкових класів
м.о. вчителів філологів
м.о. математики, фізики, інформатики
м.о. класних керівників
проведення предметних тижнів
відкриті уроки
атестація педпрацівників
курсова перепідготовка
методичні тижні
методичні дні
методичні оперативки
методичні бюлетені
педагогічні читання
практичні семінари
мікродослідження
школа молодого вчителя
участь в засіданні районних м.о., семінарах
творчі звіти вчителів
педагогічні виставки
аукціон педагогічних ідей

Перспективний план проходження курсової перепідготовки вчителями Руднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (2004-2009 р.)

№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові Останні курси перепідготовки 2004 2005 2005 2006 2006 2007 2007 2008 2008 2009
1.
2.

Графік проведення атестації педпрацівників Руднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів з 2000 по 2005 р.

Прізвище, ім'я, по батькові Рік останньої атестації Присвоєна категорія Звання Чергова атестація На яку категорію претендує Звання
1.
2.

Перспективний план вивчення навчальних предметів

№ п/п ПРЕДМЕТИ Навчальні роки
Українська мова та літ.
Київщинознавство
Англ. мова
ОЗВ
++++

Сусп. дисципліни
Трудове навчання

Заруб. література
Фізична культура
Образотворче мистецтво

Укр. мова та література
Географія, основи економіки

Київщинознавство
ОЗВ
        +++

Педколектив нашої школи забезпечує в повному обсязі виконання навчальних планів і програм, екскурсій та навчально-виробничої практики, проведення державної підсумкової атестації. За останні три роки Золотими медалями нагороджено 6 учнів школи. Всі вони зараз навчаються у вищих навчальних закладах України.

Одержання атестату особливого зразка та нагородження золотими і срібними медалями учнів школи

№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові Рік закінчення
школи
Де навчається