Закрити
Використання ІКТ в логопедичній роботі
19 Грудня 2016, 14:33 , Переглядів: 1144
FacebookTwitterLivejournal
Використання ІКТ в логопедичній роботі Фото: moirebenok.ua Використання ІКТ в логопедичній роботі

Використання комп'ютера на логопедичному занятті дозволяє зробити процес навчання мобільним, строго диференційованим та індивідуальним. Розробка учасника IV Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень".

Допомогти вчителю у вирішенні цього непростого завдання може поєднання традиційних методів навчання та сучасних інформаційних технологій, у тому числі і комп'ютерних.

Поєднуючи в собі можливості телевізора, відеомагнітофона, книги, будучи універсальною іграшкою, сучасний комп'ютер разом з тим є для дитини рівноправним партнером, здатним дуже тонко реагувати на його дії і запити, якого йому так часом не вистачає. З іншого боку, цей метод навчання є досить привабливим і для вчителів: допомагає їм краще оцінити здібності і знання дитини, зрозуміти його, спонукає шукати нові, нетрадиційні форми і методи навчання, стимулює його професійний ріст і  подальше освоєння комп'ютера.

Джерело: Острів знань
Автор: Чулак Любов Йосипівна, вчитель-логопед вищої кваліфікаційної категорії, Косівський НВК "ЗОШ І ступеня - ДНЗ" м. Косів, Івано-Франківська обл.

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна