Закрити
Презентація класу. Сценарій позакласного заходу для 5-х класів.
08 Грудня 2016, 15:23 , Переглядів: 9886
FacebookTwitterLivejournal
Презентація класу. Сценарій позакласного заходу для 5-х класів. Фото: 123RF.com Презентація класу. Сценарій позакласного заходу для 5-х класів

Розробка учасника IV Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень".

Зміст

1. Розвиток індивідуальних здібностей і талантів, забезпечення умов їх реалізації. Авторський досвід і погляд на проблему

2. Сценарій презентації 5-го класу

Розвиток індивідуальних здібностей і талантів, забезпечення умов їх реалізації

Віддай людині крихітку себе,
за це душа наповнюється світлом
Л.Костенко

Ми живемо у неспокійний час – час великих роздумів, сподівань. Вчитель має складну, але дуже важливу місію – бути класним керівником, вихователем. Незалежно від того, наскільки важкою є ця робота, вона безумовно необхідна для дітей, тому що основна структурна ланка в навчальному закладі – це клас. Саме в ньому зароджується інтерес до навчання, формуються соціальні відносини між учнями.

Головна місія вчителя – нести світло знання й освітлювати дорогу розвитку гармонійної особистості.
Я радію, коли на моїх очах із маленьких каченят зростають красені лебеді: розумні, впевнені, конкурентоспроможні в сучасному світі. Це мої учні Виховання - процес, що починається з дитинства, коли в душу дитини закладаються основні життєві принципи, що допомагають їй стати Людиною з великої букви, сміливо увійти до епохи нового розуму і зайняти в ній гідне місце, усвідомлюючи себе особистістю й індивідуальністю.

Завдання вчителя – відкрити, захопити і спрямувати кожного учня на цікавий, змістовний особистісно і суспільно корисний шлях самовдосконалення.

Відкрити учня - це означає, спираючись на життєвий досвід, показати йому самого себе, способи розвитку його сил, якостей, здібностей. Важливо переконати його в тому, що всі чесноти, як і недоліки, залежать від нього. Від його рівня свідомості і вміння будувати життя. Щоб розкрити учня, потрібно організувати його діяльність у колективі.

Захопити учня – це означає викликати у нього потребу організувати себе для досягнення суспільно і особистісно значущих цілей. Потрібно ставити посильні для дитини завдання, за успішне їх виконання похвалити. Навіть невелика перемога над собою робить людину успішною.

Виходячи з таких позицій, на мою думку, успішність організації виховного процесу з класним колективом залежить щонайперше від добре продуманого планування виховної роботи вчителем.
 Прагну працювати творчо, а тому завжди пам’ятаю слова В.Сухомлинського: «Якою талановитою не була б людина, але якщо вона не вчиться на досвіді інших, то ніколи не буде хорошим педагогом». Прагну самокритично оцінювати свою діяльність, її результати, намагаюся швидко адаптуватися в умовах соціальних змін. І вірю, що успіх приходить лише до того, хто його прагне, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів.

Вчитель повинен бути і наставником, і помічником, і захисником, і другом, який допоможе дитині набути не тільки знання про навколишній світ, оволодіти уміннями і навичками, а й допоможе адаптуватися в цьому світі, розкрити і проявити свої здібності, відчути себе самостійною, творчою особистістю, яка здатна змінити світ.

Ефективність роботи класного керівника та вихователя визначається тим, якою мірою навчально-виховний процес забезпечує розвиток творчих здібностей кожної дитини, формує творчу особистість і готує її до творчої, пізнавальної та суспільно - трудової діяльності.

Метою роботи є:

Виховування та розвиток вільної, талановитої, фізично здорової особистості, збагаченої науковими знаннями, яка готова до творчої праці та моральної, етичної поведінки у суспільстві.

Актуальність роботи полягає в тому, що на сучасному етапі розвитку суспільства педагоги все помітніше усвідомлюють гостру потребу у створенні та реалізації індивідуального підходу до учня, як одного з принципів організації навчально-виховної роботи, що обґрунтовується сучасною психологією і педагогікою. Такий підхід має сприяти більш цілеспрямованому, гармонійному розвиткові особистості школяра як громадянина і творчого, професійно діючого працівника.

Час лине швидко, змінюється життя. Приходять до школи все нові і нові учні, тому й навчати й виховувати їх потрібно теж по - новому. Проголошений в освітньому просторі України принцип варіативносі освіти дає змогу виховний процес будувати на досконаліших стратегіях і технологіях, із застосуванням яких відбувається саморозвиток особистості, забезпечується успіх діяльності вчителя.

Я, вважаю, що сьогодні вже недостатньо навчати традиційно: у центрі навчально - виховного процесу має бути УЧЕНЬ. Все частіше ми, вчителі, почали зустрічати пасивних дітей, з небажанням навчатися, виконувати домашні завдання, взагалі йти до школи. У дітей в очах почав гаснути вогник - пізнання, допитливості, сподівання.

Що може змінити цю ситуацію і перетворити навчання і виховання у захоплюючу подорож безмежною країною знань ?

Розуміючи важливість виховної діяльності класного керівника, вихователя , відповідально виконую свої обов’язки, докладаю всіх зусиль, щоб виховання підлітків відбувалось в атмосфері добра і творчості, взаємодопомоги і взаємоповаги, доброзичливості та толерантності. У своїй діяльності використовую різноманітні традиційні та інноваційні форми виховної діяльності - головне, щоб вони давали бажаний результат.

В чому полягає моя методологічна позиція класного керівника? В роботі вважаю головним забезпечення розвитку особистості кожної дитини, її творчого потенціалу. Відносини з дітьми будую на принципах співробітництва, співтворчості і пам’ятаю, що вчитель може допомогти дітям розвивати почуття прекрасного, пробудити творчі сили.

В своїй роботі керуюсь принципом: допомогти дитині знайти свій ключ до успіху, створити умови, у яких вона розкриватиме свої здібності, творитиме своє життя, зростатиме духовно, творчо.
Для мене мій клас, як і для кожного іншого класного керівника, його клас, - найкращий, найулюбленіший, не дивлячись на те, що завдає багато клопоту та переживань, але разом з тим неповторний та унікальний.

Виховна робота у нашому класі – цікава та різноманітна, поєднує в собі традиційні форми роботи класного керівника (години спілкування, класні збори, свята, операції, виставки-конкурси, виставки творчих робіт, відверті розмови, інтелектуальні ігри, турніри) та нетрадиційні (тренінги, проекти, фестивалі, калейдоскопи, анкети думок, пошукові ігри, акції, художні галереї та ін.).

Головне завдання бачу в тому, щоб достукатися до найпотаємніших куточків дитячої душі, допомогти кожній дитині повірити в себе.

Робота класного керівника та вихователя пов’язана з непередбачуваними труднощами, невдачами, навіть розчаруваннями, а іноді – з безсонними ночами, сльозами… Все це так. Але коли бачиш, як на твоїх очах формується особистість, як збагачується її духовний світ, як вона починає усвідомлювати своє місце в житті, а у вирішенні проблем шукає підтримки в тебе і вдячна за це, коли бачиш, що твої вихованці за своїми негараздами можуть помічати проблеми інших, бути небайдужими до людей, всього, що оточує їх, і готовими в будь-яку хвилину кинутись на допомогу тому, хто її потребує, забуваєш про прикрощі і безсонні ночі, а душу наповнює почуття глибокого задоволення: мій клас – це колектив.

Така дісталась вже нам робота.
Є в ній і радість, та є й турбота,
Є вічний пошук, безсонні ночі,
Та гріють душу дитячі очі.

Уміння виховувати – це все-таки мистецтво, таке ж мистецтво, як добре грати на скрипці або роялі, добре малювати картини, бути гарним слюсарем або пекарем. А важливий показник педагогічної майстерності, на мою думку,це пошук нових шляхів підходу до дітей, роботи. Я щаслива, що обрала саме професію педагога, що маю можливість спілкуватися з дітьми. Я з радістю віддаю всі свої ідеї дітям, і радію, коли бачу, як вони вбирають у себе всю інформацію, надану мною, настрій, який я несу їм, радість і щастя, яке мені хочеться розділити з ними. Отже, я завжди буду пам’ятати , що кожне питання, кожна проблема і, головне, кожна дитина мають свою власну стежку, яку я допомагаю роздивитись.

Маємо надію, що наші вихованці, почерпнувши життєвий досвід при спілкуванні із нами, обов’язково перевершать нас , своїх батьків, та наблизяться до своїх заповітних мрій.

Закінчуємо словами Л.М.Толстого, який стверджував, що «Виховання дітей є лише самовдосконаленням вихователів».

Сценарій презентації 5-го класу

Тема: Презентація «Канал 5-а ТБ»

Мета:

 • Сформувати уявлення про шкільне життя пятикласників в жартівливій формі
 • Розвивати творчі здібності, вміння самореалізовуватися себе в улюбленій творчій справі.
 • Виховувати доброзичливі стосунки між однокласниками, комунікативні якості особистості, любов до школи.

Завдання:

 • Створення доброї і дружної атмосфери в залі.
 • Розвивати таланти учнів.
 • Залучення батьків до життя дитячого колективу.

Обладнання: комп'ютер, проектор, екран, виставка дитячих робіт, камери , мікрофони , пісні

У залі оформляється виставка дитячих робіт, плакат з номером класу

Музичне оформлення:

В ході заходу знадобиться:

 • аудіозапис пісні В.Шаїнський «Разом весело крокувати ...»
 • пісня «Червона рута». 
 • пісенька Голохвастова із фільму «За двома зайцями»
 • Бучинська «Дівчина-весна»
 • пісні з репертуару Софії Ротару «Одна калина».

Дійові особи

П'ятикласники та п'ятикласниці

Слайд 1

Учень1:

Увага! Увага!
Спішіть, поспішайте !
Господарі й гості
Ідіть не минайте
На свято вас просим
Гуртом, поодинці
Чекають на вас тут
Словесні гостинці

Учень 2:

Хай пісня тут лине!
Хай сміх скрізь лунає
У кожного радісна усмішка сяє!
Всі дружні, веселі
Радійте за нас
Прийшли вітати
П'ятикласники вас.

Учень 3:

Ви із нами познайомтесь
Зрозуміть нас не відмовтесь
Нашу думку поважайте
Що не так, то вибачайте

Учень 4:

Зібрались ми сьогодні всі
На колективну творчу справу
Щоби представить кожен зміг
Себе і друзів всіх одразу
Тож на сцені всім відомий
Дружній і веселий 5-А клас!

ПІСНЯ

Фонові слайди з фотографіями шкільного життя з 1-го до 5-го класу

Слайд 2

Учень:

Колись, давним-давно, а точніше 1 вересня 20.. року (хлопці гуртом) ...хлопців і (дівчата гуртом) ... дівчаток ввійшли в бурхливу річку шкільного життя. Багато випробовувань випало на нашу долю.
За цей навчальний рік ми навчилися...

Слайд 3

- відрізняти вчителів від старшокласниць, а деяких навіть запам’ятали по іменах.

Слайд 4

- знаходити кабінети, а деякі навіть з закритими очима.
- вимовляти повну назву своєї школи, а дехто навіть з першого разу
- ми зрозуміли, що вчителів в школі більше, ніж учнів в класі.

Слайд 5

- ми навчилися ховати крейду, щоденники, а деякі навіть своїх батьків.

Слайд 6

- ми вже знаємо, що похід в туалет під час уроку можна зробити знано цікавішим, включивши до маршруту зупинку в кафе, прогулянку коридорами, шоп-тур до магазину

Слайд 7

- ми навчилися швидко готувати позакласні заходи, деякі навіть за один день.

Слайд 8

- ми вже навчилися користуватися одним зошитом на всіх уроках і вчити домашнє завдання , не відкриваючи підручника.
- ми навчилися закохуватися, а дехто навіть не один раз.
- ну, а підказувати, підглядати і робити шпаргалки на 12 балів

Слайд 9-11

- При цьому ми завжди брали активну участь у шкільних, міських заходах.і навіть знімались у рекламі
- І сьогодні протягом нашого святкового дня з вами будемо ми – найкращі, розумні, чарівні дівчата, і просто джельтельмени – 5-А Класу.

Ми подаруємо вам
Океан посмішок
Ріки позитиву
Море драйву

(за кулісами голос: "Увага мотор, камери всі помісцях!!!" всі учні вибігають за куліси, виходять телеведучі)

Слайд 12-14

Звучать позивні передачі "Новини". На екрані заставка "Новини". Троє ведучих - 2 хлопці і дівчинка, підходять до столу, розкладають папери, сідають.

Ведуча:

Добрий день, дорогі телеглядачі.

1 ведучий:

Добрий день, дорогі телеглядачі! Сьогодні (називай дату) на каналі Ай TV-5 передача «Планета талантів». У студії нового каналу (назва каналу) чарівна (називає ім'я ведучої).

Ведуча:

І незрівнянні (називає імена ведучих)

1 ведучий:

Ми знаємо, що ви всі відклали справи і зручно вмостилися перед телевізором.

Ведуча:

Так нарешті довгоочікуваний репортаж.

2-й ведучий:

Скільки листів ми отримали від вас із питаннями: коли ж буде ця телепередача?

Ведуча:

І сьогодні ми вам з радістю відповідаємо, що нарешті нас допустили на територію школи (назва школи), де ми можемо взяти інтерв’ю з перших вуст, почути цікаву інформацію, ми можемо зазирнути за двері 5-а класу. А найголовніше – вести репортаж з місця події!

2-й ведучий:

Якої події?

1-й ведучий:

Традиційного тільки для (назва школи)

2-й ведучий:

Та якої ж події?

1-й ведучий і ведуча: (разом).

Увага! В ефірі телеканал "5-А ТБ" з програмою «Презентація - 20..»!

Під музику, не поспішаючи, виходить Капосниця в модному вбранні

Капосниця:

Чого галасуєте, як на Майдані? Вибори вже давно закінчилися. Що, не чекали мене?

Ведуча:

Хто тебе сюди запросив? Іди звідси, не зривай нам свято.

Капосниця:

Я сама себе сюди запросила. (Оглядає зал). А чого це тут стільки народу, може, гуманітарну допомогу дають? (Кричить) Хто крайній?

Ведучий:

Та хто ти тут така?

Капосниця:

Чи в тебе, любий, не всі вдома? Ти не пригадуєш, хто я? Перед вами незрівнянна суперкрасуня, переможниця номінації: «Міс підлість-20__», лауреат конкурсу «Безголосся-20__», «Міс Капосниця-20__».

Ведуча:

Тільки різних капостей нам не вистачає.

Капосниця:

Я - не різна, я - найкраща. Дозвольте, незрівнянний ведучий, запросити вас на танець.

Ведучий:

Вибачте, шановна, та зараз ви зриваєте в ефірі нашу передачу.

(Виштовхує її зі сцени)

Ведуча:

Вибачте за тимчасові незручності. Нагадуємо ми ведемо репортаж із (назва школи). А зараз - головні новини школи .

СЦЕНКА "РЕПОРТАЖ"

На сцені з'являється репортерка з оператором. Повз них поспішає учень

Репортерка (до оператора):

Коли я махну рукою, починаєш знімати. Ми ведемо свій репортаж зі звичайної української школи. Ось я вже бачу як на уроки поспішає звичаqний учень, тож спробуємо дізнатися у нього про шкільні будні. (звертаючись до учня) Доброго дня. Як вас звати?

Учень 1:

(називає ім'я).

Репортерка:

У якому класі ви навчаєтесь?

Учень 1:

У п’ятому.

Репортерка:

Наші глядачі завжди запитують, чи цікаво сучасним учням вчитися у сучасній школі. От вам цікаво?

Учень 1:

Страшно. Страшно цікаво.

Репортерка:

То страшно чи цікаво?

Учень 1:

Як коли.

Репортерка:

Поясніть.

Учень 1:

А шо тут пояснювати? Зараз ви все самі побачите.

(За спиною проходять 4 учні з перебинтованими головами. Чухаються, стогнуть, крекчуть.)

Репортерка:

Ой, здається, у вашій школі сталося якесь лихо?!

Учень 2:

Яке там лихо, банальний урок "Основи здоров'я". Дію закону земного тяжіння перевіряли Ньютоновими яблуками. Учням ще пощастило, а от на вчителя Ньютонових яблук не вистачило, мусили кидати Ньютонового гарбуза.

(Тим часом на задньому плані двоє учнів тягнуть каменюку. Репортерка помічає)

Репортерка:

О, бачу, що у вашій школі, як у середні віки, учні шукають філософський камінь.

Учень 3:

Ні, то Василь і Петро волочать із будмайданчика каменюку, щоб двері підперти.

Репортерка:

Для чого?

Учень 3:

Щоб (називає ім'я, по-батькові вчителя математики) на математику не прорвався.

(На сцені з являється учень з чорними ластами на руках.)

Репортерка:

А цей учень що, вирішив, так би мовити, поприкалуватися чи йому просто в руки холодно?

Учень 4:

А от сміятися з чужого нещастя гріх. Доплигався наш (ім'я). Жертва невдалого експерименту і власної необережності.

Репортерка:

Боже, який жах! Хоча, з другого боку, це сенсація! (звертаючись до оператора) Знімай його, знімай!.. .

(Бачить, як проходять учні з розмальованими пиками.)

Репортерка:

Скажіть, будь ласка, чи практикується у вас обмін учнями з іноземними школами. Бо ось я бачу тут представників якогось невідомого африканського племені. Соррі! Вот’ю?

(Розмальовані тупо переглядаються між собою.)

Учень 5:

Ви до них по-англійськи не говоріть, бо вони українську не дуже добре розуміють. То наш 5-а з малювання йде. У них за новою програмою цьому уроці був боді-арт, мейкап і татуаж.

Репортерка:

А може ми зробимо невеличку екскурсію по классах? Так би мовити поспостерігаємо за робочим процессом?

Учень 2:

Я б вам не радив цього робити. Настрій на урок - то дуже тонка субстанція і її легко порушити.

Репортерка:

Тож як вам у пятому?

Учень 3:

Ну, а пятий
Ох, цей п’ятий,
Ходиш жахом обійнятий
Кабінет шукаєш свій.
От халепа! Боже мій!
Вчителів усіх багато
Як же всіх запам’ятати
А вимоги! Хоч тікай
Ми всі виснажилися вкрай!

(Знову з'являється Капосниця)

Капосниця:

Передача? Це — цікаво. Справжня зірка готова до виходу в ефір! (Вибігає на сцену і бере мікрофон).

Ведучий:

Ну, ти мені вже набридла. Охороно, виведіть її. Ну, так працювати не можна.

(Охорона виводить Капосницю)

Ведуча:

А ми повернемося в студію за кілька хвилин, після рекламної паузи.

Слайд 15-16

РЕКЛАМА

– Діти! Купуйте щоденник універсальний. Матимете ефект колосальний.
Тут є 1001 дрібниця, Може в будь-який момент пригодиться.

(На мотив пісні «Несе Галя воду»).

Купіть цей щоденник,
Він же не порветься,
Плакати за двійки
Вам не доведеться.
Будь-яку пораду
Знайдете постійно,
Буде дублікатом
Він для вас надійним.

Капосниця: (висовується з-за куліси)

Щось тут наші репортери
Відійшли від теми,
Стали сум всім наганяти,
Час їх мабуть позвільняти.

(Зникає)

Ведуча:

Нарешті вона пішла! Яка ж зразкова школа без художньої самодіяльності?

Слайд 17 (фото художньої самодіяльності класу)

Ведучий:

Як бачимо, учні 5-А класу постійно підвищують свій культурний рівень, дуже дружать з піснею. Наш випуск продовжує музичне шоу.

ПІСНЯ, ТАНЕЦЬ

Ведучий:

Знову з вами канал «5-а ТБ «Презентація 20..»

Слайд 18 (реклама спонсора - банку "Дірка від бубліка")

Ведуча:

Нагадуємо, спонсор нашої програми — банк «Дірка від бублика», пропонує вигідно розмістити ваші кошти у наш банк. Вкладайте 1, 2, 3 тисячі гривень і отримуйте 5, 6, 7 дірок від бублика. Наш телефон на ваших екранах.

(Дівчина проносить вивіску з написом: «000-00-00».)

Ведучий ми знаходимося в (назва школи). Тож чим живе школа сьогодні? Непереключайтесь, залишайтеся з нами на каналі "5-а ТБ". Пряме включення.

Репортерка:

А в директора тим часом
Ведуться розмови
Чи приймати нових учнів
До своєї школи

СЦЕНКА "ПРИЙОМ ДО ШКОЛИ"

(Табличка «Продовжується набір до 1-го класу». На сцену виходить бабуся, шкандибає до дверей, грюкає).

Бабуся:

Дозвольте ввійти.

(За столом сидять учні. Репортерка з оператором все це знімаюють)

Учень 1:

Будь ласка. Ми завжди раді гостям. Сідайте!

Бабуся:

Та-а-аааа, я краще постою. Тут таке питання. У школу я прийшла записатися. Побачила сьогодні оголошення і довго мучилася, чи приймуть...

Учень 2:

А років вам скільки?

Бабуся:

Та от 6 десяточків і ще 6. У норму вкладаюся.

Учень 3:

А медична довідка у вас є?

Бабуся:

А як же, ціла енциклопедія, тут все є: і сколіоз, і склероз, і невроз. До того ще ж не бачу, не чую, картавлю, шепеляю, хроплю.

Учень 4:

Так, що ж нам з вами робити. Для 1-го класу у вас діагноз не підходить. Можливо, вас відразу до нас у 5-й?

Бабуся:

Хіба ж я знаю. У мене є програма мінімум і програма максимум. По мінімуму я хочу нарешті зрозуміти, що таке «го-лі-мий», бо коли я діду таке сказала, то він мені ліки виписав, сказав, що з головою у мене не лади. У якому класі у вас таке проходять? Туди й посадіть.

Учень 1:

Складне питання ви нам задали. Без підготовки і не відповімо.

Бабуся:

От тобі й на. Значить, дід правий. Казав - не ходи і не мороч людям голову. я вирішила: звідси не піду, поки шкільну біословогеографію не опаную. Отак і стоятиму, як укопана, з місця не зрушу!

Учень 2:

А може, почнемо з вашої програми максимум? Що там у вас?

Бабуся:

Круїз по Європі.

Учень 3:

А ми в чому вам можем допомогти?

Бабуся:

1. Англійську вивчить за три ночі.
2. Потрапити до Інтернету, щоб показав, на якому світі живеться краще, бо дід каже, що ско¬ро кінець цього світу буде.
3. Записатися в гурток «Умілі руки» і навчитися робити жабки-стрибунці, манікюри-семицвітики, шпаргалки-дрібунці, щоб бути сучасною, як моя Наталочка.

Учень 4:

Так, програма ваша супер, але для її реалізації потрібні індивідуальні заняття, а це не зашкодить вашому здоров'ю?

Бабуся:

Ні-ні, я згодна, коли почнемо?

Учень 1:

Залишайтесь сьогодні, тільки доведеться трохи зачекати. До дзвоника ще декілька хвилин. Проходьте до класу і готуйтесь до уроку.

(З'являється Капосниця)

Капосниця:

Чула, чула, що ви у свій клас добираєте дівчат. Зустрічайте двох новеньких дівчаток (підганяє двох бабусь поперед себе)

Репортерка (до Капосниці):

Не зривай нам ефір.

Бабусі (разом):

Ух! встигли

Бабуся 1:

Ой не знаю, Параско, чи мене візьмуть?

Бабуся 2:

Візьмуть, візьмуть! Ти така файна, така голосиста! А мене, мене візьмуть?

Бабуся 1:

Візьмуть і тебе! Ти така пластична! (побачили камеру оператора). Ой, Господи, поможи! Пішла, Параско, пішла! Походка свободная от бедра!

(Всі йдуть за сцену)

Ведуча:

Екстрене повідомлення! Працюють всі телеканали школи!

Ведучий 1:

Сучасні учні! Які вони? Чим живуть? Про що розмовляють? Нам передали терміновий матеріал , який став готовий тільки що. Отже, дивимося ще один екстерний репортаж з гарячої точки . Пряме включення

ВІДЕО (діалог сучасних учнів)

Учень 1:

Я як закінчу школу - на подіум піду.
Поїду на "Міс Світу" у славі заживу.
Ой бардак у нас в країні -
Ніде правди діти,
Тож я себе уявляю
Міністром освіти.
Сиджу собі в кабінеті
Телефони, вази
Макаренко на портреті
Я пишу накази.
Мене б діти пам’ятали
Дуже довгі роки,
Я б збільшив би перерви
Й скоротив уроки.
Ой щось в серці заболіло
Та ще в боці коле
Це тому, що завтра знову
Треба йти до школи.

Учень 2:

Знаєш, я уже не хочу Шварцнегером стати.
І Кличком не хочу бути, й навіть Джекі Чаном,
В космонавти теж не візьмуть, бо я їм погано.
У валютники пішов би — долари міняти,
Чи інспектором Петренко – машини спиняти.
І начальником не хочу, то нервові люди,
А крутого бізнесмена з мене теж не буде .
Я вже цілий місяць думав, ким же мені стати,
І тепер таки надумав : піду в депутати .
То робота неважка, платять теж нівроку , -
Відзначатися щоранку й натискати кнопку .

Разом:

Ось таке життя у нас
Ми ж п’ятий супер-клас!

Ведуча:

Не перемикайте, залишайтеся з нами.

Ведучий 2:

Зустрінемось після реклами. Далі буде цікавіше

РЕКЛАМА

1. Тільки сьогодні і тільки у нас
Купуйте шпаргалки просто клас.

2. В них таблиці і схеми по окремій темі,
Не болітиме голова,
Бо тут усі словникові слова.

(На мотив «Виновата ли я...»).

Ой, купіть, хоч одну,
Ой, купіть, хоч одну,
Буде легше знання здобувати.
Хіба можна усе, що в програмі новій,
Усвідомить, завчить, вчасно здати

Слайд 19

Ведучий 1:

Продовжуємо наш випуск.

Ведуча:

З нами знову на зв’язку сучасні пятикласники.

Репортерка (підбігає до п'ятикласників з мікрофоном):

- А що б ви побажали майбутнім п’ятикласникам? Які б ви їм дали настанови?

Учень 1:

Ми пропонуємо вам декілька рецептів успіху. Якщо ти безграмотний і не читаєш книжок, найбільшого успіху, якого ти зможеш досягнути у житті, – це трьохповерховий коттедж з басейном у дворі, автомобіль Бентлі і літо на пляжі в Майямі. Учіть правила, читайте класиків, щоб не обмежитись у житті таким мізером.

Слайд 20 (з порадою)

Слайд 21 (з порадами)

Учень 2:

Хочеш потрапити в епіцентр корисних справ, цікавих конкурсів, веселих свят - це до заступника директора з виховної роботи

Учень 3:

Хочеш з’ясувати всі питання навчання, отримати мудру пораду або гарного прочухана – це до заступника з навчально-виховної роботи

Учень 4:

А всі, хто бажає відчути себе справжнім науковцем, потрапляє в епіцентр інтелекту і професіоналізму заступника з наукової роботи ____________. З його благословіння починається шлях юних науковців до знаменних перемог.

Учень 5:

Всі, кому необхідно зняти стрес, відчути моральну підтримку або просто почути добрий жарт, а заодно і вирішити якісь невідкладні проблеми, звертаються в епіцентр радості школи – до психолога

Репортерка:

Ось такі поради сучасних п’ятикласників (назва школи). Дякуємо, цими порадами можуть скористатися всі п’ятикласники нашої країни.

Слайд 23—34

Ведуча:

Редакція програми отримала незвичайного листа від батьків п’ятикласників. З дозволу авторів я зачитаю фрагмент з нього.

(зачитує)

"Шановна передача. Ми змушені звернутися до вас за допомогою. Просимо допомогти зустрітися з нашими дітьми. В останній рік вони забули про рідний дім. На першому місці у них було навчання в школі, на другому – плавання в басейні на третьому – катання на велосипеді, підготовка до якоїсь незрозумілої презентації.
Дорога редакціє, будь-ласка, дайте таку можливість нарешті побачитися з нашими дітьми".

Ведучий 2:

- Тож на прохання батьків «Музична гаряча сімка».

Виходять хлопці і дівчата

1. Звучить пісня «Червона рута».

Хлопці (співають):

Я не буду тебе
Більше смикать за коси,
Дай задачку списать
І цього буде досить.
Я рівняння і сам
Розв'язав би без муки,
Тільки ти посміхнись
— І розвіється скука.
Складні задачі
Не вирішують ледачі,
Формул стільки не можем
Заучить, повір.
Ні на що ми не здатні,
Голова вже квадратна
І нема до сприймання вже сил.

2. Звучить пісня на мотив «Кабы не было зимы»

Дівчата (співають):

Якби в школі не було
Української мови,
Тута й тама абияк
Ми вели б розмови.
А так мучають у сні
Кляті орфограми
І у всіх уже отут
Нові ті програми.

3. Коломийки

По черзі співають хлопці і дівчата:

Подзвонив дзвінок з уроків
І я сходами промчав
Вниз дивлюсь, а там директор
Мною збитий вже лежав

Повідомлення для вас
Наш міністр освіти
Від шкільних щоденних мук
Ми ще не привиті

Хай міністр здоровя
Розробить вакцину
Щоб достатньо стало сил
В кожної дитини

4. На мотив пісеньки Голохвастова із фільму «За двома зайцями»

Хлопці (співають):

В небi канареєчка спiває,
Продзвенiв дзвiнок – всi на урок
А я пiду собi почитаю -
В мене рiзних тестiв цiлий мiшок.

5. Бучинська "Дівчина-весна"

Дівчата (співають):

Ой палають від страху щоки
І лунає спів, і лунає спів,
Інтернатський спів
Готувались усі до балу
Кожний як умів, кожний як умів
Так як він умів!
І вночі погано спали,
бо немає сну, бо немає сну
жарти з мозку добували
нічку не одну,
нічку не одну,
нічку не одну.

6. Звучить пісня на мотив «Вместе весело шагать».

Разом співають:

Раз всміхніться, два всміхніться —
будуть усмішки,
Замигтять в очах дитячих
Різні пустощі,
Жарт до жарту, жарт до жарту -
Буде збірочка,
Крок за кроком виростає нова зірочка.

7. На мотив пісні з репертуару Софії Ротару «Одна калина».

Разом співають:

Сумно, сумно, як згадаю,
Шо нічо не знаю.
Горечко моє!
Марно Бога не благаю,
Але пам'ятаю,
Шо у мене є:

Приспів:

Одна шпаргалка під столом,
Одна надія на облом,
Один підручник - в мене іншого нема!
Одна оцінка на журнал,
Одне фойє, один спортзал,
Один завгосп, директор, завуч і одна
Найкраща школа на землі,
Найкращі друзі - вчителі,
Найкращі в світі, найдобріші вчителі!

Ведучий 1:

Довгий рік ми провели в ув'язненні!

Ведучий 2:

Відмовляли собі у всьому ...

Ведучий 1:

В зайвій прогулянці ...

Ведучий 2:

У дискотеці ...

Ведучий 1:

В цікавій книжці!

Ведучий 2:

І ось вона, ця урочиста хвилина!

Всі:

На свободу з чистою совістю!

(Перша ширенга розсувається, виходять троє в тюремному одязі)

Капосниця:

Мученики освіти і науки умовно-достроково звільнені ...аж до 6 класу

Всі:

УРА!!!!

Слайд 35-45

Пісня "Візмемось за руки"

(на фоні пісні появляються слайди з фото дітей)

 • Таланти нашого класу
 • Надії нашого класу
 • Душа нашегокласса
 • Посмішка класу
 • Радість класу
 • Сонечко класу
 • Спортсмени класу
 • Художники класу
 • Чарівність класу
 • Модниці класу
Джерело: Острів знань
Автор: Пулик Ольга Володимирівна, вчитель початкових класів, Долинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст., м.Долина Івано-Франківської обл.

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна