31 Березня 2020, 14:20 , Переглядів: 1863
Посібник Фото: flickr.com Посібник "Розвиток обдарованості школярів шляхом залучення їх до дослідницько-експериментальної і науково-пошукової роботи"

Посібник містить практичні рекомендації стосовно організації дослідницько-експериментальної і науково-пошукової роботи обдарованих старшокласників. Розробка учасника IV Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень.

Посібник містить практичні рекомендації стосовно організації дослідницько-експериментальної і науково-пошукової роботи обдарованих старшокласників. У посібнику наводиться порівняльна характеристика  особливостей проявів, ознак академічної та інтелектуальної обдарованості у школярів, опис організації діагностики та супроводу обдарованих учнів, авторська програма гуртка «Основи наукового пізнання та науково-дослідної роботи». Організацію роботи з розвитку академічної  та інтелектуальної обдарованості школярів доцільно проводити у таких основних напрямках: еколого-натуралістичному, дослідницько-експериментальному, бібліотечно-бібліографічному.

Даний посібник покликаний допомогти організувати безперервну систематичну роботу з щодо розвитку і залучення учнів до експериментально-дослідної роботи.

Автор: Ващук Олена Василівна, вчитель хімії і біології, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира