Закрити
Безкоштовні шаблони для презентацій Power Point на шкільні теми
26 Вересня 2016, 15:07 , Переглядів: 48812
FacebookTwitterLivejournal
Безкоштовні шаблони для презентацій Power Point на шкільні теми Фото: kingsoftstore.com Безкоштовні шаблони для презентацій Power Point на шкільні теми

Коли немає часу або можливості займатися дизайном презентацій, на допомогу приходять готові шаблони. В інтернеті є величезна кількість ресурсів з безкоштовним дизайном, але де знайти саме презентації для уроків?

Пропонуємо Вам підбірку з кількох корисних сайтів, де можна безкоштовно скачати шаблони Power Point для шкільних презентацій.

Офіційний сайт Microsoft Office

У категорії «Освіта» представлено 19 шаблонів для різних шкільних предметів, вікторин, лабораторних і дослідних робіт і групових проектів. Так, наприклад, в шаблон «Навчальної презентації для математиків з числом "пі" додано 11 слайдів з таблицями, діаграмами, списками і іншою корисною розміткою. У якості «бонусу» доданий файл Word з шаблоном навчального плану.
Для доступу до перегляду та скачування шаблонів Вам доведеться скористатися обліковим записом Microsoft (або створити його).

Kingsoftstore

На сайті Kingsoftstore завантажений 51 шаблон зі традиційними «шкільними» текстурами: дошка і крейда, ручка і зошит, циркуль і лінійка тощо. В кожному шаблоні декілька слайдів: титульний, 2-3 внутрішніх і завершальний з вдячністю і контактними даними. Шаблони викачуються відразу при кліку по малюнку.

Free PowerPoint Templates

Ресурс Free PowerPoint Templates містить 68 шаблонів. Один шаблон містить титульний слайд і його варіацію для решти сторінок. При скачуванні Ви отримуєте архів з файлом презентації та ілюстраціями, які в ньому використовуються.

Free PPT Backgrounds

20 шаблонів для шкільних презентацій можна знайти на Free PPT Backgrounds. Як і на попередньому ресурсі, тут шаблони містять кілька одноманітних слайдів. Яких саме - можна відразу побачити на сайті. Відкривши докладний опис шаблону, Ви зможете завантажити архів з презентацією і малюнками до неї.

Indezine.com

Indezine.com пропонує 6 категорій яскравих тематичних шаблонів: академічні, шкільна дошка, кольорові олівці, закінчення школи, учень. Викачуються архіви з декількома варіантами титульного слайда. На сайті доступний попередній перегляд перших двох слайдів.

Prezentacii.com

Портал готових презентацій Prezentacii.com зібрав шкільні фони в один великий архів, який можна завантажити без реєстрації.

Педсовет

На сайті спільноти взаємодопомоги вчителів Pedsovet завантажено величезна кількість шкільних презентацій. Тут Ви знайдете презентації з предметів, у свята і просто з красивими шкільними текстурами. Особливо приємно, що через сайт можна передати «спасибі» автору шаблону. При скачуванні завантажується архів з презентацією і картинками, попередня реєстрація не обов'язкова.

Nsportal

Соціальна мережа працівників освіти Nsportal містить багато корисних розділів, в тому числі - шаблони презентацій для вчителів. Реєстрація на сайті не потрібна.

Учительський портал

На «Учительському порталі», так само як і на «педраді», зібрана велика колекція презентацій. Деякі файли на цих сайтах повторюються.

Freeppt.ru

На сайті Freeppt.ru розміщений архів з 128 шкільних шаблонів: 68 універсальних презентацій, 12 - з англійської мови, 8 - з російської мови та літератури, 31 - з математики, 9 - на спортивну тематику. Кілька зразків можна побачити на сайті без скачування.

PowerPoint Base

У розділі Education представлений 21 шаблон на загальноосвітню тематику з невеликою кількістю слайдів. Щоб завантажити шаблони, потрібно пройти безкоштовну реєстрацію. Після того як Ви авторизувалися, зайдіть на сторінку потрібного шаблону і натисніть на кнопку «Завантажити».

Slides Carnival

61 сучасний і красивий шаблон, і в кожному - понад 20 найрізноманітніших слайдів з готовими іконками, графіками, таблицями і картами! Можна вибрати формат - 4: 3 або 16: 9. Щоб завантажити вподобану презентацію, натисніть на кнопку «USE THIS PRESENTATION TEMPLATE» під вікном перегляду шаблону. Шаблон відкриється в Google Slides в режимі перегляду, але її можна скачати в форматі Power Point на свій комп'ютер (File -> Download As).

Free PowerPoint Templates Design

40 «освітніх» шаблонів у форматі 16: 9 або 4: 3, що складаються з декількох слайдів. Гарна якість зображень. Щоб завантажити шаблон, клікніть на гіперпосилання з назвою шаблону поруч з вибором формату презентації - Download Widescreen (16: 9) або Download Standard (4: 3).

Ksosoft

56 шаблонів на тему «Освіта» в лаконічному і сучасному стилі, в кожному по кілька слайдів. Презентації викачуються в форматі dpt, який може не відкритися на вашому комп'ютері автоматично. Не біда: необхідно просто перейменувати файл з .dpt в .ppt - він відразу відкриється в PowerPoint.

SlideHunter

Підбірка з 23 шаблонів. Щоб з'явилася кнопка Download (Завантажити), необхідно розшарити сторінку в соцмережах (клікнути по іконці Twitter, Facebook або Google Plus) або зареєструватися на сайті.

Desktop Pub

Підбірка з 10 груп шаблонів в різних стилях: "академічні", астрономія і космос, математика, опитування, наука тощо. Кожна тематична група веде на зовнішні ресурси (інші інтернет-сайти), звідки і можна завантажити необхідний шаблон.

PPT Backgrounds Templates

33 фонових зображень для презентацій на загальну шкільну тематику. Щоб завантажити фонове зображення, клікніть по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть «Зберегти картинку як». При роботі з презентацією задайте цю картинку як фонове зображення (замість заливки кольором у властивостях слайда).

PPT Palooza

Іноді школи діляться шаблонами своїх вчителів і учнів. На цьому сайті ви знайдете велику колекцію з більш ніж 220 готових презентацій, цікавих скоріше не з точки зору оформлення, а з точки зору контенту. Серед презентацій можна знайти цікаві ідеї для учнівських проектів, наприклад «Жінки Європи під час II світової війни», «Нільс Бор і відкриття атома», «Постмодернізм в післявоєнній Європі» і так далі. Презентації виконані англійською мовою.

Leawo

12 простеньких шаблонів із загальними «шкільними» картинками, які викачуються по кліку на назві.

Pinterest

94 готових добірки шаблонів PowerPoint для освітніх презентацій можна знайти в соціальній мережі Pinterest. Завантажити їх прямо тут не вийде, але ви можете перейти на сторінку сайту-джерела і завантажити їх звідти.

Курс Esprezo «Заводний Power Point»

34 відеоуроки від професійних дизайнерів навчать Вас робити по-справжньому гарні й стильні презентації в Power Point. Курс наочно пояснює, чому іноді краще не використовувати стандартні шаблони, фігурні стрілки і об'єкти WordArt, як вставити в презентацію свої іконки, записати слайд-шоу, налаштувати сітку вирівнювання і навігацію по слайдах і багато-багато іншого!

Джерело: http://mob-edu.ru
Видалити Відміна
Забанити Відміна