Закрити
Методичні рекомендації для проведення виховних заходів у ЗНЗ до Дня початку кримського спротиву
25 Лютого 2016, 14:30 , Переглядів: 3870
FacebookTwitterLivejournal
Методичні рекомендації для проведення виховних заходів у ЗНЗ до Дня початку кримського спротиву Фото: obozrevatel.com Методичні рекомендації для проведення виховних заходів у ЗНЗ до Дня початку кримського спротиву

Актуальність проведення подібних виховних заходів в школах України обґрунтована процесами, якими охоплена наша держава.

Крим став прецедентом сучасної світової історії. У післявоєнній Європі це, напевно, єдиний випадок, коли в мирний час одна держава окупувала і анексувала частину території іншої незалежної держави, тим самим порушивши всі існуючі міжнародні та міжурядові угоди.

Попри факт окупації, єдиним законним статусом Кримського півострова в очах міжнародного співтовариства є статус Автономії Республіки Крим та м. Севастополя у складі України. Всупереч цьому Росія встановила свій контроль над територією, що призвело до систематичних масштабних порушень фундаментальних прав людини. Такі дії російської влади стали загрозою міжнародній безпеці.

В основу методичних рекомендацій покладено прагнення показати розвиток політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого – березня 2014, а також після окупації шляхом систематизації хронології подій, письмових документів та усних свідчень, візуальних джерел, що документують події, які відбувалися на півострові у доленосні для нього моменти.

Джерело: МОН України
Видалити Відміна
Забанити Відміна