Всеукраїнський конкурс малюнків "Героїчна Україна: від минулого до сьогодення"
08 Лютого 2016, 23:20 , Переглядів: 4495
Всеукраїнський конкурс малюнків Фото: http://loda.gov.ua/news?id=14944 Всеукраїнський конкурс малюнків "Героїчна Україна: від минулого до сьогодення"

Роботи на конкурс приймаються з 1 січня по 31 травня 2016 року. Малюнки для участі в конкурсі повинні відображати героїчну боротьбу українського народу за самовизначення і творення власної держави (княжа доба, українське козацтво, УНР та ЗУНР, УПА, дисидентський рух, революційні події в Україні 2004, 2013-2014 років, АТО в Донецькій та Луганській областях, анексія Криму).

Умови конкурсу

Конкурс триватиме з 1 січня по 31 травня 2016 року.

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів України трьох вікових категорій:

• діти від 6 до 9 років;
  • діти від 10 до 13 років;
  • діти від 14 до 17 років.

Творчі доробки надсилати на адресу: Редакція часопису "Позакласний час", пр. М. Бажана, 14, к. 7, м. Київ 02140 з поміткою "Ілюстрація до збірки".

Вимоги до конкурсних робіт

Творчі доробки повинні виконуватися на папері формату А4 (ватман, картон тощо) в будь-якій техніці малювання (олія, акварель, туш, гуаш, кольорові олівці, фломастери, гравюра тощо). Кожна ілюстрація, представлена для участі в конкурсі, має бути оригінальною (не скопійованою з інших художніх творів). На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно вказати:

• прізвище, ім’я та вік учня;
  • назву навчального закладу, контактний телефон;
  • назву зображеної події або ім’я історичної постаті.

Номінації конкурсу

Номінація "Обкладинка"

Конкурсант надсилає малюнок, який можна використати в якості обкладинки до збірки. На ньому може бути зображено яскравий епізод з історії України або видатна героїчна постать.

Номінація "Ілюстрація"

Малюнки цієї номінації повинні відображати героїчну боротьбу українського народу за свою незалежність, цілісність і соборність.

Автори цікавих та змістовних конкурсних робіт у кожній віковій категорії будуть нагороджені почесними дипломами та цінними подарунками, а автори тих ілюстрацій, які ввійдуть до збірки, отримають авторські гонорари.

Конкурсні малюнки не оформлюються рамкою, наклейками, надписами на роботі і надсилаються у твердій упаковці, що збереже малюнок від пошкоджень під час пересилки. Роботи, які братимуть участь у конкурсі, авторам не повертаються, не рецензуються і можуть бути використані редакцією для підготовки книжок та власних періодичних видань.