Закрити
Результати ІІ-го етапу національного конкурсного відбору «ICYS-Україна»
01 Лютого 2016, 13:10 , Переглядів: 3003
FacebookTwitterLivejournal
Результати ІІ-го етапу національного конкурсного відбору «ICYS-Україна» Фото: icys2016.com Результати ІІ-го етапу національного конкурсного відбору «ICYS-Україна»

У національному конкурсному відборі «ICYS-Україна» ХХІІІ Міжнародної конференції юних дослідників «ICYS-2016» взяли участь 33 учні з 9 областей України та м. Києва. Рішенням конкурсної комісії визначено переможців конкурсу та створено рейтинг учасників за 3 – бальною шкалою

Вітаємо переможців ІІ етапу Національного конкурсного відбору «ICYS-Україна» учасників ХХІІІ Міжнародної конференції юних дослідників «ICYS-2016».

У конкурсі  взяли участь 33 учні з 9 областей України та м. Києва. Дипломами переможців нагороджено 18 учасників конкурсу, які  підготували найкращі дослідницькі роботи та продемонстрували  високий рівень готовності до міжнародних змагань. 

(Інформаційний лист № 3. додається)

Прикріплені файли
Джерело: Острів знань

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна