Наказ МОН України № 400 від 06.04.2015
06 Квітня 2015, 14:20 , Переглядів: 1740
Наказ МОН України № 400 від 06.04.2015 Наказ МОН України № 400 від 06.04.2015

Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на II півріччі 2015 року за основними напрямами позашкільної освіти

м.Київ

№ 400 від 06.04.2015

Про затвердження Плану всеукраїнських і
міжнародних організаційно-масових заходів
з дітьми та учнівською молоддю
на II півріччі 2015 року за основними
напрямами позашкільної освіти

На виконання статті 8 Закону України «Про позашкільну освіту», пункту 23 Положення про позашкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 № 433, з метою визначення рівня практичної підготовки вихованців позашкільних навчальних закладів, організації їх участі у всеукраїнських і міжнародних заходах, виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та учнівської молоді

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на червень-грудень 2015 року за основними напрямами позашкільної освіти (далі - План), що додається.

2. Директорам (начальникам) департаментів, управлінь освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій:

2.1. Довести План до керівників позашкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів для його врахування при плануванні роботи цих закладів на червень - грудень 2015 року.

2.2. Сприяти участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських та міжнародних заходах.

3. Департаменту професійно-технічної освіти (Супрун В. В.) не пізніше ніж за місяць інформувати листами обласні департаменти (управління) освіти і науки про уточнені строки, місце та плани проведення заходів.

4. Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді (Вербицький В. В.), Національному центру «Мала академія наук України» (Лісовий О. В.), Українському державному центру позашкільної освіти (Шкура Г. А.), Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Савченко Н. В.) забезпечити організаційно-методичний супровід всеукраїнських, регіональних і міжнародних заходів відповідно до напрямів позашкільної освіти.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра                                                 Павло Полянський

Джерело: МОН України