Наказ МОН України № 1175 від 22.12.2009
22 Грудня 2009, 12:45 , Переглядів: 8333
FacebookTwitterВКонтактеLivejournal
Наказ МОН України № 1175 від 22.12.2009 Наказ МОН України № 1175 від 22.12.2009

Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням дітей і підлітків шкільного віку

м. Київ

№ 1175 від 22.12.2009

(У редакції наказу МОН України від 23.07.2015 № 791)

Про вдосконалення контролю
за охопленням навчанням дітей
і підлітків шкільного віку

З метою реалізації державної політики щодо забезпечення права дітей на здобуття повної загальної середньої освіти, на виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 26 серпня 2009 року (протокол № 9/1-2)

НАКАЗУЮ:

1. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

1.1. Забезпечити виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р. № 646.

1.2. Зобов’язати керівників місцевих органів управління освітою та керівників загальноосвітніх навчальних закладів:

1.2.1. Вжити заходів щодо повного охоплення дітей та підлітків шкільного віку різними формами навчання;

1.2.2. Посилити контроль за відвідуванням учнями навчальних занять.

1.2.3. У разі відсутності учня (учениці) на заняттях у кожному конкретному випадку з’ясовувати причини, про факт відсутності невідкладно інформувати про це батьків або осіб, які їх замінюють;

1.2.4. Здійснювати облік і контроль за поведінкою і навчанням неповнолітніх осіб, схильних до правопорушень, вживати дієві заходи для залучення їх до навчання; у разі тривалої відсутності на заняттях організувати роботу з надання допомоги у засвоєнні навчального матеріалу;

1.2.5. Забезпечити постійний контроль за неухильним додержанням законодавства України, спрямованого на профілактику правопорушень та бездоглядності серед учнів, які виховуються у неблагополучних сім’ях, запобігання скоєння злочинів, правопорушень серед неповнолітніх..

1.2.6. Спільно із психологічною службою розробити конкретні заходи з питань попередження правопорушень, профілактики шкідливих звичок, формування здорового способу життя.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б.

Міністр                                                                                             І.О.Вакарчук

Джерело: МОН України