Абрамов Ілля - переможець Всеукраїнського конкурсного відбору "IСYS – Україна"
12 Травня 2015, 15:05 , Переглядів: 2279
Абрамов Ілля - переможець Всеукраїнського конкурсного відбору Фото: ostriv.in.ua Абрамов Ілля - переможець Всеукраїнського конкурсного відбору "IСYS – Україна"

Абрамов Ілля: Вже 2 роки веду "Математичний клуб юних математиків" у молодшій школі.

Абрамов Ілля Михайлович

Переможець Всеукраїнського конкурсного відбору «IСYS – Україна», учасник ХХІІ- ї Міжнародної конференції молодих вчених  «IСYS – 2015»

Учень спеціалізованої I-III ступенів школи № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови м. Херсон, член МАНУ

Науковий керівник: Абрамов Геннадій Серафімович к.ф.-м.н., доцент кафедри вищої математики і математичного моделювання Херсонського НТУ

Мене звати Абрамов Ілля, я учень 10-го класу Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови.

Мої улюблені шкільні предмети: фізика, математика, інформатика.

В майбутньому я хочу оволодіти професією  програміста. Я планую здобувати вищу освіту у Національному Університеті «КПІ».

Перші кроки у науковій роботі я зробив ще у 5-му класі. В нашій школі проводиться кожного року конкурс рефератів для учнів 7-8 класів. В якому я брав участь з 5-го класу. Три роки поспіль я був переможцем цього конкурсу.

Навчаючись у шостому класі я паралельно закінчив екстерном 7 клас і наступного навчального року перейшов вже до 8 класу.

Являюсь призером всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»; переможцем обласного конкурсу учнівської молоді юних винахідників та раціоналізаторів.

Починаючі з восьмого класу я беру участь у конкурсі захисті робіт МАН України. Я являюсь призером  другого етапу конкурсу–захисту МАН у секціях «Прикладна математика», «Енергозберігаючі технології та ресурсозбереження», «Технології програмування».  Разом з татом я розробив та змайстрував діючу модель «Двигуна Стірлінга» та дослідив деякі особливості його роботи. Двигуни Стірлінга являються перспективною технологією для перетворення відновлювальних джерел енергії у електричну. Мною також створено комплекс програм для обробки таблично-заданих функцій, а саме для апроксимації та інтерполяції, що може бути використано для  обробки експериментальних даних.

Я приймаю участь в предметних олімпіадах. Являюсь призером  других та третіх етапів Всеукраїнських олімпіад з фізики, математики, програмування та екології.

Захоплююсь  інтелектуальною  грою «Що? Де? Коли?». Я капітан шкільної команди з гри «Що? Де? Коли?».

Я люблю шахи. Граю на піаніно. Зараз опановую  гру на ударній установці.

Вже 2 роки веду «Математичний клуб юних математиків» у молодшій школі.

При виконанні наукових робіт мені допомагають мої вчителі і батьки.

Я вважаю, що кожна людина наділена здібностями, але тільки наполеглива праця дозволяє їм перерости в талант.

На ХХІІ Міжнародній конференції молодих вчених  «IСYS – 2015»   була представлена робота  «Нормальне наближення для розподілу чисел в рядках трикутника Паскаля» - секція математики.

Моя робота пов’язана з однією з самих цікавих та загадкових схем математики, а саме трикутником Паскаля. Трикутник Паскаля та його безмежні властивості мене зацікавили ще у 10 років, коли я  прочитав книгу Г. М. Енцензбергера «Дух числа». Мій дідусь -  доцент кафедри вищої математики та математичного моделювання ХНТУ звернув мою увагу, що розподіл чисел у трикутнику дуже нагадує нормальний (гаусівський) розподіл. В результаті дослідження цього питання отримали нормальне наближення для розподілу чисел у рядках трикутника Паскаля  та вивели формулу для  знаходження біноміальних коефіцієнтів, яка дає результати значно точніші ніж ті, що отримуються за допомогою широковідомої формули Стірлінга.

В складі інтернаціональної команди я отримав спеціальну нагороду за перемогу в історично-науковому квесті у стародавньому місті Ефес.

Від участі у конференції  «ICYS – 2015» я отримав багато вражень. Я познайомився з багатьма різними людьми із різних країн.

Атмосфера на конференції дружня. Вас слухають, Ви слухаєте, спілкуєтесь, отримуєте досвід. Я вперше приймав участь у заході такого високого рівня.

Досвід який я отримав у ході підготовки до самої конференції та під час участі дав мені змогу зрозуміти мої сильні та слабкі сторони. Я сподіваюсь у майбутньому це дасть мені змогу досягти кращих результатів.

Дякую моєму дідусеві і науковому керівнику - Абрамову Геннадію Серафімовичу, який прививав мені любов до математики ще з раннього дитинства, а пізніше став наставником в моїх наукових дослідженнях. Велику підтримку при підготовці та організації поїздки на конференцію я отримав від директора Херсонської спеціалізованої школи №30 Оксани Вікторівни Барнаш та педагогічного колективу.

Також хочеться подякувати керівникам команди  "IСYS - Україна" Поліхун Наталії Іванівні та Пшеничці Паулю Францевичу, за їхню турботу та підтримку; працівникам Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України, які  допомагали у підготовці  до конференції.

Майбутнім учасникам проекту "IСYS - Україна" хочеться побажати гарних робіт та вдалих презентацій.

Інститут обдарованої дитини НАПН України висловлює високу шану та щиру вдячність батькам Абрамова Іллі – Михайлу Геннадієвичу, Галині В’ячеславівні, педагогічному колективу Херсонської спеціалізованої I-III ступенів школи №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови, особисто директору школи Барнаш Оксані Вікторівні за плекання і підтримку обдарованих дітей – майбутнього нашої України.